Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az lehetséges, hogy a pregnase...

Az lehetséges, hogy a pregnasens teszt halványan már pozitív de a lilly reggeli első vizeletből negatív?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Jelenleg a ciklusom 37. napján vagyok, már több mint egy éve próbálkozunk babával. A ciklusaim 28-29 naposak, ennyit még soha nem késett. Egyesek szerint nagyon későn volt pé-m ebben a hónapban.

Csináltam tesztet, és a pregnasens 2x is halvány pozitív lett, egy délutáni és egy reggeli vizeletből.

A ma reggeli Lilly viszont egyértelműen negatív!

Szerintetek melyiknek hihetek, vagy lehet szellemcsík a pregnasensen 2x is?


2010. jan. 27. 11:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
sajnos egyik márkát sem ismerem, én Gabrielt szoktam használni az megbízható szerintem. ha ennyit késik már simán erős pozitív kellene lennie nem csak reggeli, hanem akár délutáni pisiből is. én talán csinálnék még egy tesztet egy 3. félével és ha negatív esetleg elmennék a dokihoz, hgoy mitől lehet.
2010. jan. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
csinálj egy Pregnasens-et holnap is. Ha a második csík erősebb lesz rajta, mint ma volt, akkor tuti a baba. :-)
2010. jan. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Délután veszek még egy tesztet és megcsinálom.

Már nagyon szeretnénk babát, és ez a reggeli most letört egy picit, de a lillyről sok rosszat olvastam már. Egyébként a hónap elején beteg voltam, szerintem a pé-m is tolódott, de nem annyira mint ahova a ciklus húzta. Szerintem most olyan 10-11 dpo-n lehetek.

2010. jan. 27. 11:16
 4/11 anonim ***** válasza:
a Lily tesztet eléggé lehúzták a hozzászólók...nem megbízható...nagyon sokan írták, hogy nem mutatott ki terhességet...de volt olyan hogy negatívat mutatott a terhességre...szóval....Gabriel az jó..sokan esküsznek rá..:)
2010. jan. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ha úgy gondolod, hogy a pé-d később volt, és együttvoltatok, akkor viszont lehet, hogy még nem mutatja ki csak a nagyon érzékeny teszt nem? ennyire már nem értek hozzá, de úgy tudom, hogy beágyazódás meg hormontermelődés miatt kb pé után min. 14. napon kimutatható nagyon érzékeny teszttel.
2010. jan. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem már a 12. napon pozitívat mutatott egy 10-es érzékenységű teszt. Igaz, ez nekem a nemvárt napján volt, de ettől még csak a 12. napon.
2010. jan. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szia!Nekem egy pici cisztától volt 3 halvány pozitív tesztem.1 hét késés után is olyan halvány volt a gabriel teszt,mint a nemvárt napján csinált.2 hetet késett a mensim,ilyen sokat még soha.A doki mondta,hogy csak a ciszta miatt volt pozi a tesztjeim.Sajnos.Még bármi megtörténhet.Szerintem is csinálj egy drágább tesztet,reggeli vizeletből.
2010. jan. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én használtam mindkettőt. A Pregnasens a nemvárt előtt + volt, a Lilly még nem. Szerintem a Pregnasens nagyon jó kis teszt.
2010. jan. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, ismételten csak ilyen tesztet kaptam, és nagyon haloványan látni csak a csíkocskát, 2nap elteltével is hát nem tudom, nem vagyok benne biztos hogy ebből baba lenne, már jóval erősebbnek kellene lennie a csíknak, ha 2 naponta duplázódik a hcg mennyisége.

de írok ha van még valami.

2010. jan. 28. 10:37
 10/11 anonim ***** válasza:
Reggel csináltad?
2010. jan. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!