Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy lány lehet terhes attól...

Egy lány lehet terhes attól ha egy fiú elmegy de nem benne csak egy pár csepp marad benne a lányba?

Figyelt kérdés
válaszolj
2008. nov. 20. 22:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Még jó hogy lehet...a megtermékenyítéshez egyetlen egy sperma kell, egy cseppben meg többszéáz is lehet...persze kicsi rá az esély..de megvan..legközelebb védekezzetek/figyeljetek oda..
2008. nov. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hogy a viharba ne. pár csepp az azért ondóilag nem csak pár cseppnek számít, hanem ahogy az előttem lévő is írta, szerintem több ezret is, pedig a megtermékenyítéshez bőven egy is elég. én azért nem adnék neki olyan kis esélyt, mert ha már a hüvelyen belül van cucc, akkor már nagy az esély. de szerintem enyhítő tényező lehet, ha legalább mensi alatt, vagy mensi közelében történt.
2008. nov. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Megtermékenyítéshez több millió kell, hogy egyáltalán esélyük legyen szegénykéknek... Előnedvtől nem leszel terhes, de egy spricctől már lehetsz.
2008. nov. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen lehet terhes ,így egy nő/lány, mert az előváladék is tatalmaz spermát, nagyon sokan így esnek teherbe, van aki ezt nem is tudja. Ezért is van a megszakításos módszer a legmegbízhatatlanabb fogamzásgátló módszerek között. Persze egyik sem nyújt 100%-os védelmet, de vannak amik ennél jóval biztonságosabbak. Hány éves vagy/vagytok? Szerintem, ha tartós kapcsolat, illetve akkor is ,ha nem keressetek egy orvost ,védekezzetek valahogyan, legalább óvszerrel, mondjuk az is könnyen kiszakad ,lecsúszik. Azt se mondom, hogy fogamzásgátlót, mert bár az az egyik legkényelmesebb, később a nők nagy százalékának gondja van vele, mikor valóban gyereket szeretne.

2008. nov. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!