Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A kimaradt menstruáció első...

A kimaradt menstruáció első napján már jelentkezik a hányinger?

Figyelt kérdés
2020. febr. 27. 21:46
 1/4 Girl89 ***** válasza:
100%

Embere válogatja.. van akinek állítólag már a nem várt előtt is van ilyen tünete.

Nekem pl kb a 12 -13 heten volt egy kis hányinger és kb ennyi.. most 19 hetes vagyok , nincs semmi különösenb tünetem :)

2020. febr. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Attol függ mikor fogant. Ha közép időben akkor nem hinném. De ha előtte 1 héttel amire kis esély van akkor lehet. Nem tudjuk nem látunk beléd. Sok mindentől függ.
2020. febr. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Általában még nem. Nekem pár héttel később kezdődött. És el is múlik a terhesség második felére.
2020. febr. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 16. napon volt az ovum (ovu teszt +hőgörbe is igazolja) és 11.dpon émelyegtem egész nap és halvány pozi tesztem lett. Igazi hányingerem sose volt, de az émelygés szinte végig kísért.


Rengeteg dologtól függ valaki érzékenyebb valaki kevésbé.

2020. febr. 28. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!