Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vérvizsgálat alapján igen,...

Vérvizsgálat alapján igen, terhes teszt szerint nem vagyok terhes! Lehetséges ez?

Figyelt kérdés

Menszi alatt vérvételen voltam alaphormon vizsgálat. Az eredményre elulra rá van írva TERHES.

Nem akartam hinni a szememnek. A terhességnek semmi tünete nem jelentkezik(mell fájdalom stb, sőt menszi is volt.

Mai nap reggelén tesztet csináltam ami negatív lett.

Most akkor hogy van ez?

Lehet csak a hormonok termelnek valami olyasmit ami miatt a szervezetem terhességet színlel?

Segítsetek ha tudtok! Kérlek!


2010. júl. 24. 12:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Van akinek van mensije terhesség alatt is...

Gratu ha így van! :)

2010. júl. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Akkor jövőhéten várjuk az eredményt, hogy mit mondtak!

Addigis: csodák márpedig vannak:-)))

2010. júl. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Remélem minden ok és tényleg összejött a dolog, azért leírnám az én negatív példámat is. Én is babát vártam egészen csütörtökig, amikor elmentem egy rutin vizsgálatra és a kórházban kötöttem ki, ugyanis a baba méhen kívül volt. A 7. hétben jártam és nekem sem voltak terhességi tüneteim, a teszt+és a vér is nagyon magas hcg szintet mutatott, az uh.-on viszont nem találták a babát. A jobb petevezetőben volt, el is távolították. Szóval állj pozitívan a dologhoz, de jobb észnél lenni!Amúgy én az elejétől fogva valahogy furának éreztem az egészet. Nem olyan volt, mint az első terhességem (2 éves kisfiam van).
2010. júl. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak azért van ráírva, mert olyan hormonokat néztek, ami e teherbe eséshez szükséges. Nem tudom. De akkor augban kiderül, mindenesetre drukk, hogy akkor hamarosan pocakos legyél :)
2010. júl. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Tegnap voltunk a Kaáli intézetben és fény derült midenre. NEM VAGYOK TERHES! A terhes szó valószínüleg nem jelent semmit a labor eredményen. De ezt titkon éreztem is. A tegnapi nap során közölték, hogy bekerültünk a lombik programba férfi meddőség miatt. Párom sperma száma nem volt megfelelő és mozgékonyságuk is elég lassú. Jövő hónapban elkezdődik a baba projeck, de sajnos külső segítséggel.

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!

Mindekinek kívánom hogy minél előbb teljesüljön a babával kapcsolatos álmai, vagy így vagy úgy.

Szép napot.

2010. aug. 5. 09:05
 16/16 anonim ***** válasza:

Nem írtad od az értékeket

Már azt gondoltam, tényleg várandós vagy

2014. nov. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!