Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vérvizsgálat alapján igen,...

Vérvizsgálat alapján igen, terhes teszt szerint nem vagyok terhes! Lehetséges ez?

Figyelt kérdés

Menszi alatt vérvételen voltam alaphormon vizsgálat. Az eredményre elulra rá van írva TERHES.

Nem akartam hinni a szememnek. A terhességnek semmi tünete nem jelentkezik(mell fájdalom stb, sőt menszi is volt.

Mai nap reggelén tesztet csináltam ami negatív lett.

Most akkor hogy van ez?

Lehet csak a hormonok termelnek valami olyasmit ami miatt a szervezetem terhességet színlel?

Segítsetek ha tudtok! Kérlek!


2010. júl. 24. 12:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
a terhességi teszteknek is van egy bizonyos érzékenysége, nem?
2010. júl. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 eszo ***** válasza:
A vérből alőbb kimautatható a hcg hormon jelenléte mint a vizeletből..ilyen egyszerű..még biztosan az elején vagy a terhességnem..nem írták rá a béta hcg eredményed? valami számadattal?
2010. júl. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Alaphormon vizygálatnál az alábbit nézték:

LH

FSH

Ösztradiol

Prolaktin

Sajnos nem tudom, hogy ezek a rövidítések mit jelentenek.

2010. júl. 24. 14:37
 4/16 anonim ***** válasza:

Persze, vérvizsgálat hamarabb kimutatja azt, amit a teszt csak 3-4 nap múlva!

Örülhetsz:-)

2010. júl. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

LH= luteinizáló hormon FSH= folliculus stimuláló hormon

a vérvizsgálat, ahogy első válaszolóként próbáltam rámutatni, sokkal érzékenyebb, mint a terhességi teszt.

2010. júl. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Lehetséges!Gratulálok!
2010. júl. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Tehát hcg eredmény nincs rajta? Azt nem is néztek? Mert ha terhességet néznek, akkor annak értékét mérik a vérben. Szerintem mielőtt beleéled magad bármibe, kérdezd meg a dokid. Ezek a manapság forgalomban lévő tesztek elég jók, ha termelődik a hcg,kimutatják.
2010. júl. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

hcg-t nem néztek!

2 év eredménytelen próbálkozás után ebben a hónapban a Kaáli intézetben elmentünk a párommal és kértek alaphormon vizsgálatot MENSZI alatt! Mely vizsgálat meg történt és a labor eredmény aljára TERHES van írva. Azért kételkedem mert a múlt hónapban is volt menszi és ebben a hónapban is megjött (ebben a hónapban egyéb okok miatt nem tudtunk együtt lenni a párommal)így nagyon gyanúsnak tartom, hogy mégis terhes lennék. Ahogy kérdésemhez is csatoltam semmi terhességre utaló jel nincs. Valószínűleg csak a hormonok játszanak közre abban, hogy a labor eredmény terhességet mutat.

2010. júl. 26. 19:29
 9/16 A kérdező kommentje:

Még annyit, hogy aug.4-én megyünk a Kaáli intézetbe, ott majd mindenre fény derül.

Köszi a válaszokat

Várok még, ha valaki járt már hasonló cipőben.

2010. júl. 26. 19:30
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem lehet h a "terhes " szó orvosi nyelven vmi mást jelent?Ha Hcg-t néztek volna biztosan fel lenne rajta tüntetve,nem?Ha mensi alatt volt a vérvétel,hogy lehetsz terhes?
2010. júl. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!