Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy ebben a hónapban...

Lehet, hogy ebben a hónapban sem sikerült?

Figyelt kérdés

Fájnak a melleim, fáradékony vagyok, 4 napja reggelente fáj egy kicsit a hasam, viszont a hőm elkezdett csökkeni.

Itt a hőgörbém

[link]


2008. nov. 20. 16:24
 1/8 A kérdező kommentje:
A ciklusaim 25-26 naposak.
2008. nov. 20. 16:25
 2/8 anonim ***** válasza:
Reméljük nincs igazam, de a hő alapján mensi készülődik. Amúgy nálam is ez a helyzet.
2008. nov. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ez menzi lesz.
2008. nov. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Féltem, hogy ezt irjátok. Ebben a hónapban clostilt szedtem és szerettem volna ha sikerül. Bár nézegettem a neten babás hőgörbéket és egyik másiknál hasonlóképpen leesett a hő mint nálam. A hétvégére ugyis kiderül.

Köszi a válaszokat.

2008. nov. 20. 17:43
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne add fel szerintem sikerülhetett. Amíg nem jön meg addig van remény és nagyon jókor voltatok együtt. Próbálj meg egy jó tesztet nekem ilyenkor már kimutatta. Nagyon szorítok és írj,hogy mi lett.
2008. nov. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekemsem sikerült az első honapban de a második clostis honapban igen ne add fel!
2008. nov. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatásokat. Majd a hétvégén tesztelek és megirom az eredményt.
2008. nov. 20. 19:45
 8/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Sajnos délelőtt elkezdtem vérezni, viszont a melleim még mindig fájnak. Eddig mindig a mensi előtti napon abbamaradt a mellfájdalom. A hőm ma reggel 36,8 volt.
2008. nov. 22. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!