Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Remènykedhetek mèg?

Remènykedhetek mèg?

Figyelt kérdés
A mensim nov.13-àn jött meg,illetve nem jött meg,mert csak 3 napig tartott ès barna pecsètelès volt. Tegnap dèlutàn csinàltam terhestesztet de negativ lett. Nagyon elkeseredtem. Szerintetek tènyleg nincs baba? Hihetek a tesztnek? Köszönöm a vàlaszokat!
2008. nov. 20. 15:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem csak terhesség miatt lehetett barna pecsételésed menszi helyett! Lehet van valami hormonális problémád, vagy valami, amitől nem tud lelökődni a méhnyálkád. A terhességi tesztet inkább első vizeletből csináld!
2008. nov. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Patikában tudsz olyan tesztet venni, ami már 3 nappal beágyazódás után kimutatja a terhességet. Medi-Lab a neve. Nekem nagyon korán kimutatta. :) Drukkolok, hogy Neked is pozitív legyen!!! :)
2008. nov. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én lombikos voltam és kiváncsiságból csináltam a vérvétel előtt 2 terhességitesztet is.Mind a kettő azt mutatta, hogy nem vagyok terhes .Az esélytelenek nyugalmával mentem a vérvételre és lám még is terhes voltam. Ennyit a tesztekről.
2008. nov. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!