Ez lehet Terhessèg?

Figyelt kérdés
Tegnapelött megjött pontosan a mensim de aznap este egèsz èjjel hànytam ràadàsul egyre kevesebb mensim lett. 2 napos kevès vèrzèsem volt. Èn mèg soha nem hànytam mikor megjött. Volt màr valaki igy hogy pont mensi közben hànyt?
2011. szept. 2. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. szept. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezer bocs a "nem" válaszomért. Előtted is volt egy terhességes kérdés és arra akartam visszaírni, nem neked. Én amúgy nem vagyok hányós, de sokszor émelygek az első napon. van olyan ismerősöm, aki viszont hányt is. A terhességet csak a teszt dontheti el.
2011. szept. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem mar volt ilyen csak menszi elott.,en is azt hittem sokszor hogy babat varok .,de nem mert masnapra meg jott .,de utolso menszimnel is ez volt es mara 37 hetes terhes vagyok azt hozza teszem hogy akart baboca .,szoval .,szerintem ha biztosra szeretnel menni akkor vegyel egy tesztet attol nem lesz bajod.,
2011. szept. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem nem, a mensit lerövidítheti egy vírusos megbetegedés - ami járhat hányással is.

De a biztonság kedvéért tesztelj!

2011. szept. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm hogy irtatok! Tesztet vettem holnap reggel megcsinàlom. Mègegyszer köszönöm!
2011. szept. 2. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!