Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit nèz a nögyogy&agrav...

Mit nèz a nögyogyàsz egy vèrképböl?

Figyelt kérdés
Nagyon megijedtem mert vérvètelre kell mennem ès nem tudom mièrt. Nemrèg voltam nögyogyàszati vizsálaton azt mondtàk nincs baj. Akkor mièrt kell menjek vérvètelre? Fèlek baj van. Mit nèznek ilyenkor? Köszönöm ha vàlaszoltok!
2010. máj. 19. 12:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
fehérvérsejtek_gyulladás
2010. máj. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

folyt.

vörös-vérszegénység

trombocita-vérzékenység valamint ezek arányát egymáshoz, aaz alakos elemk süllyedési sebességét ami szintén gyulladásra utlhat.

teljesen rutin eljárás, nem kell aggódni!

2010. máj. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha kismama vagy ezeket nézik:

Vas

Vörösvértest Süllyedés

AFP szűrés

Terhességi cukorbetegség

Máj müködése funkciója

Vérlemezek száma

Down szűrés

Szifilisz

oxoplozmozis

Vércsoport megállapítása

Ne ilyedj meg ez teljessen normális, hogy vérvételre küldött.Remélem tudtam segíteni .20 +3 kismami

2010. máj. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy irtàl! Lehetsèges hogy most ebböl megtudom azt is hogy mièrt nem esem teherbe?
2010. máj. 19. 12:48
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is a vàlaszt! Remèlem nincs nagy baj!
2010. máj. 19. 12:49
 6/6 anonim ***** válasza:
melyik nap küldött vérvételre? mert ha meghatározta, hogy melyik napon kell menned, akkor lehet, hogy a hormonszintet akarja megnézni, azt is vérvétel alapján lehet kideríteni!
2010. máj. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!