Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan mondjam meg neki? Már...

Hogyan mondjam meg neki? Már van két gyermekünk és most ismét várandós vagyok, de a férjem nem akart több babát, mit csináljak?

Figyelt kérdés
2008. nov. 20. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha, tudtad, h a férjed nem akar babát, akkor jogosan lesz majd dühös. Ha viszont minden védekezés ellenére lettél terhes, akkor nem tehet neked szemrehányást, mondd meg neki egyszerűen, és közösen találjatok megoldást.
2008. nov. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szedtem a fogamzásgátlót és az mellett lett
2008. nov. 20. 14:39
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia sorstársam:)

Bár nálunk az a különbség, hogy a férjem inkább szeretne, de azt mondta én döntök. Mi is védekeztünk, és így lettem terhes, most vagyok 6 hetes. Van már egy 6 éves lányom, és egy 10 hónapos kisfiam. Én úgy döntöttem nem tudom bevállalni ezt a babát.

Szerintem sokat beszélgess a férjeddel, hogy miért nem szeretné ezt a babát, és te miért igen. Valahogy meg kell egyeznetek.

Nálam az döntött, hogy végig gondoltam, milyen lenne 3 gyereket felnevelni. Iskola, ruházkodás, másik lakásba kellene költöznünk stb. Sajnos nem vagyunk gazdagok, én most ugye gyeden vagyok, és alig jövünk ki a pénzünkből.

Nálunk leginkább anyagi okokból lett ez a döntés, de ha ti úgy álltok, hogy be tudtok vállani még egy gyereket, és megtudtok nekik adni mindent ami kell, akkor beszéld rá a férjed.

Sok sikert.

2008. nov. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk három gyerek van , a férjem nem rajongott egyikért sem , de már nagyon szereti őket. Most ,3

p0robálkozunk a negyedikkel , persze itt is volt ellenállás , de már ő s szeretné.

Beszélj vele vagy ha könnyebb irj neki egy levelet , tudasd vele a te álláspontodat és én azt mondom , hogy ahol két gyerek elfér ott a harmadik sem fog éhen halni.

2008. nov. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a váalszokat elvettetni semmiképpen nem fogom majd valhogyaqn meggyőzöm, gratulálok ahhoz hogy már a negyedikkel próblkoztok
2008. nov. 20. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!