Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A párom nehezen hajlik az...

A párom nehezen hajlik az "együttlétre" Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fél éve próbálkozunk, már ha annak lehet venni, hogy szinte állandóan én húzom őt be az ágyba.. sokszor emlegeti, h nagyon szeretne már babát, de akkor miért nem hajlandó azon a bizonyos 1 héten kicsit jobban aktivizálni magát?? Lehet, hogy ezért sem jön össze, mert nem vagyunk egymásra hangolódva a termékeny napjaimon.. Nagyon elkeserít, a szomorúságomnak hangot is adok, persze ezzel nyilvánvalóan csak a libidóját lohasztom..
2008. nov. 20. 10:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem azzal van a gondja,hogy "muszályból"kell együtt lennie veled.Ezen kéne változtatnod.Nem kellene hangoztatni,hogy most vannak azok a napok,inkább kis romantikát belevenni a dologba.

mi most várakozó stádiumban vagyunk-3hete szültem

2008. nov. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szió!

Párocskádat bevontad abba a nagy "rejtélybe", hogy mikor is van termékeny állapotban egy nő??? Nálunk egy ideig a párom nem igazán tudta, hogy konkrétan melyik is az a nap. Aztán szépen bevontam őt ebbe az egészbe. Előtte csináltam meg az ovulációs tesztet, elmagyaráztam neki a hőmérőzést is.

Mondjuk nálunk azza nincs gond, hogy nem aktív eléggé.

Igazándiból nehéz erre tanácsokat osztani, mert gondolom megpróbáltál hangulatot teremteni, szexi cuccokban kedvet csinálni neki. Gyertyafény, lágy zene, kellemes kis (intim) masszázs?

Vagy ebben a hideg időben kiránduljatok valahova:kis erdei faházikó kandallóval???

Remélem tudtam segíteni!

2008. nov. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

mm.. nem tudom segít e, mi minden masnap csinaltuk a parommal.. amikor elindult a babaproject, bejelentettem neki, hogy ezentul csak kétnaponta csinalhatjuk ( :D), és meg is adtam neki azokat az idopontokat.. és persze ugyanugy bujtam hozza, stb.. persze mondanom kell se, sose tudtuk betartani, mindig "elrontottuk" :)) szerintem ebben a "tiltásom"nak is szerepe volt, minel jobban "kérettem" magam, hogy jaj, most nem szabad, annal hevesebb volt :D


a masik, hogy a ferfinak is kell kenyeztetes, ugyanugy, mint a nonek. nem kell feltetlenul szerelmeskedesbe torkollnia minden incselkedesnek.

hogy irjam le szepen.. en tiz ev utan is "elkapom" a párom, és orális örömökben részesítem (nem annyira sokaig, hogy elmenjen, hanem csak annyira, hogy erezze, hogy szeretem, es vonzonak talalom), neha csak egy puszit adok ra, neha meg csak hozzabujok, "oda", és ugy nezzuk a tevet, hogy az oleben van az arcom, és csak neha "megbököm", vagy simogatom.


ilyen sok sok aprosag nem engedi,hogy elfelejtsuk, hogy o ferfi én nő vagyok, kedveskedes, jól is esik. szerintem a meghittség, hogy szeressuk a masikat, az nagyon fontos, ahogy az ilyen apró erzeki jatszadozasok is.


nő vagy.. lepd meg a parodat peldaul egy erzeki szexmasszazzsal, az enyém imádta, mindig kérdezgeti mikor kap, de kérésre sose adok neki, mindig csak meglepem :D

nagyon jó illatú, erzeki olajokat lehet venni..


batran csabitsd el, nem kell rém gyakorlatiasan ráállni a dologra, te is biztos jobban elvezned, ha elfeledkeznel mindenről (minel tobb orgazmusod van, annal nagyobb az esely a babara, mert az orgazmus miatti osszehuzodasok is segitik a sperma utjat.. és nem kell csak a peterérést nézni, ha nagyon nagyon élvezed az egyuttletet, előfordulhat spontán peteérés is!


en azt mondom ne problemakent, hanem kihivaskent, jatekkent eld meg, és akkor benned sem lesz megfelelési kényszer, meg ilyesmi

2008. nov. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyon jó öteleteket kaptál már, szerintem, én csak összefoglalnám, nálunk, hogy van ez. :-)

Én peteéréskor annyira kívánós leszek, hogy bármit megteszek, hogy egymáséi legyünk, így nem tud nekem ellenállni. Ez persze a biológia segítsége is, hogy nő a libidóm, de csak azt akarom belőle kihozni, hogy nem lehet, hogy nálad is van egy kis muszáj, nem csak a párodban??

Jah, és az én férjem nem szokta tudni előre, hogy ez most esélyes nap volt, hanem mindig utólag. Így nincs benne teljesítési kényszer!!

Arra is mindig figyelek a középidő közeledtével, hogy időben elmenjünk aludni, ne csúsztassuk ki éjjelig a napot, mert akkor azt az alvást a következő nap szeretnénk pótolni, és akkor lőttek az együttlétnek...

Nagyon összetett dolog, de próbálkozz ezekkel az apró, ámde hatásos praktikákkal!

Jah, és sok-sok ÚJ!!! AZ bejön a férfiaknak. Veled kapcsolatosd, de ugyanakkor új!

Mi volt, hogy az előjátékot este 11-kor nyáron a kertben kezdtük... :-)

2008. nov. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Az biztos baj, hogy én nem tudom magamban tartani, mindig minden aprób részletet megosztok vele, szinte percre pontosan tudja ő is, hogy mikor van tüszőrepim, pedig "könnyebben" menne, ha magam sem tudnám... érzem, hogy ez így nem jó, valószínűleg ezt hívják GÖRCS-nek, és nem is azt, hogy sokat gondolunk rá, mert az teljesen természetes, hisz babát szeretnénk. Titokzatosabbnak és érzékibbnek kell lennem, hogy igazán a kedvében járjak és célba érjünk. Háát nem egyszerű, de nagyon igyekezni fogok! :-)
2008. nov. 20. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!