Lehetek terhes? Lent a többi.
Figyelt kérdés
Sziasztok. 5 napja késik a menstruációm. Tegnap és tegnap előtt kevés fehér folyásom volt. Ma pedig már enyhe, kevés barna folyásom. De az tényleg nem sok. Inkább csak pecsételés. Szerintetek lehetek terhes? Holnap szeretnénk reggel tesztelni a párommal. De már kíváncsi vagyok. Már van egy kisfiunk, ő most lesz 2 éves. Furcsa tüneteim is vannak. Mert feszülnek a melleim, meg vannak duzzadva a mellbimbóim (de az csak picit), folyamatosan éhes vagyok, sokat járok a mosdóba pisilni..
Köszönöm mindenkinek a válaszát : )
2020. jan. 30. 08:42
1/6 A kérdező kommentje:
Ja, és még az a tünet, hogy fájdogál a hasam, mint amikor az 1. Babámmal terhes voltam és méh-összehúzódásom volt.
2020. jan. 30. 08:44
2/6 anonim válasza:
Szia. 5 napja késik, már ma is tesztelhetnél. Nem tudunk sajnos jósolni, a jövőbe se látunk, tesztelj ha kíváncsi vagy.
3/6 anonim válasza:
Sajnos még mindig nem tudok IP cím alapján HCGt mérni.
4/6 anonim válasza:
Ez lehet terhesség, de a menstruáció előjele is. Egy teszttel okosabbak leszünk, már nyugodtan csinálhatsz napközben is.
5/6 anonim válasza:
Nekem 13. dpo-n délutáni vizeletből is erős pozitív lett. Tesztelhetsz már bármikor, ha terhes vagy, mutatni fogja.
6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azért szeretnék reggel tesztelni mert a párom dolgozik és holnap reggel lesz itthon. Aztán meg akarom várni a teszttel.
2020. jan. 30. 12:05
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!