Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostyl és Duphaston szedése...

Clostyl és Duphaston szedése után normális ha nem vér formájában jelentkezik a mensi?

Figyelt kérdés

A nem várt napon jelentkezett a mensim, de csak sötétbarna (majdnem fekete) nem vér viszont úgy látom levált a méhnyálkahártya. A terhességi teszt negatív a nem várt napján.

Ez normális mensi? Tapasztalt valaki ilyet?


2008. nov. 19. 07:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Én sem fogom soha többé szedni a fogamzásgátlót! Inkább 5 gyerek, mint ez a helyzet... Tanultam a hibámból,nem követem el mégegyszer...

Pénteken hívom a dokim, és vagy hétfőn, vagy rákövetkező hétfőn mehetek hozzá. De remélem, bejutok már jövő hétre! Drukkolj! :) Én is neked!

2008. nov. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Drukkolok nagyon és ha nem felejtesz el, akkor írd meg, hogy mi volt a dokinál, mert nagyon érdekel!!!!! Örülök, hogy ilyen jót leveleztünk :) Vigyázz magadra! És írj :)
2008. nov. 19. 19:23
 13/17 anonim ***** válasza:

Én is örülök, hogy jól elbeszélgettünk, nagyon jó volt, hogy így megosztottuk egymással a történteket! :-) Köszönöm!

Mindenképp megírom ehhez a kérdéshez a fejleményeket!

2008. nov. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Képzeld, az első öteletem jött be, az félidős vérzés volt, ugyanis rá 14 napra megjött!!! 10 hónap után végre volt spontán peteérésem! :-) Vagyis köszönhetem a fekete ürömnek, és az imáimnak! :-)

Holnap megyek 3. ciklusnapi vérvételre!

Veled mizujs azóta?

Puszi,

Judit

2008. dec. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Szia Judit!

Örülök, hogy írtál és, hogy ilyen jó híreket :)Látod van remény és most lehet ebben a hónapban már pozitív teszted is lesz :)

Én voltam UH-n kiderült, hogy baba nem volt az elöző hónapban, de a mostani ciklusomban 7. napon volt Pé-m minden gyógyszer nélkül és meg is repedt a tüsző magától. Jó mondjuk lehet köze volt az előző havi Closty-nak hozzá, nem tudom, de én is örülök, hogy spontán volt. Ráadásul meg is éreztem mert iszonyúan fájt egy napig a petefészkem, és utána fel ment a hőm is, ami azóta is 37,0. Írd meg, hogy mi lett a vérvétel eredménye. Én is írok ha kiderül sikerrel jártunk e ebben a hónapban. Ha gondolod priviben is írhatunk. Puszi

2008. dec. 4. 07:20
 16/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Megvolt a 2. fekete ürömös hónapom is!

De most nem éreztem a peteérést, nem volt nyálka sem, szurka sem!

Ennek ellenére január 1-jén nem jött meg. A cicik viszont már érzékenyek voltak, ha hason aludtam, bő 10 napja.

Múlthéten szerdán teszteltem egy pozitívat! :) De nem hittem el, úgyhogy másnap mégegy pozitívat!

Még nem igazán tudom felfogni, és dokihoz is csak 1 hét múlva megyek majd...

Remélem, minden rendben lesz velünk...!

Veled mi újság?

Puszi,

Judit

2009. jan. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Jujj de jóóóó GRATULÁLOK!!!!!!! :)

Ez nagyon jó hír! Én sajnos még nem tudok jó híreket írni :( Ma kezdtem a 3. Closty-s hónapom. Úgy volt, hogy megyek átjárhatósági vizsgálatra, de az orvos azt mondta, hogy ezt a 3. hónapot még próbáljuk meg. Minden reményem ebben a ciklusban van és próbálok pozitívan gondolkodni :) most egy kicsit erőre kaptam, hogy ilyen jó híred van! Tudnál megint privit írni? Mert a gépem rossz volt és sajnos már nincs meg az e-mail címed. Írd meg bővebben, hogy mi volt és most mit érzel! Puszi

2009. jan. 14. 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!