Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostyl és Duphaston szedése...

Clostyl és Duphaston szedése után normális ha nem vér formájában jelentkezik a mensi?

Figyelt kérdés

A nem várt napon jelentkezett a mensim, de csak sötétbarna (majdnem fekete) nem vér viszont úgy látom levált a méhnyálkahártya. A terhességi teszt negatív a nem várt napján.

Ez normális mensi? Tapasztalt valaki ilyet?


2008. nov. 19. 07:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ha rég nem volt peteérésed, és mensid, akkor lehetséges. Mert nagyon vékony a méhnyálkahártya, és úgymond csak ennyi a mensi.
2008. nov. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Minden hónapban volt mensim és gyógyszerek elött normális vérzés volt. Nagyon sok méhnyálkahártya távozik most. Akkor ez is normális? :)
2008. nov. 19. 12:34
 3/17 anonim ***** válasza:
Igaz én csak duphaston szedek de nekem rendesen megjött.szerintem van esély a babára!!Túl korán teszteltél várj pár napot és próbáld újra,ennyi nem lehet mestruáció!!
2008. nov. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Második válaszoló beleültetted a fülembe a bogarat :) A világ legboldogabb embere lennék, ha baba lenne :) Te mire szeded a duphastont?

Pénteken megyek orvoshoz, mert az is nagyon furi, hogy nem fáj és nem görcsöl egy kicsit sem a hasam pedig máskor szokott...

2008. nov. 19. 13:53
 5/17 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

Nem normális a mensi, az biztos. Főleg, hogy eddig nem így volt. De ha mindig volt PÉ_ed, akkor passzolom. Tényleg tesztelhetnél egyet!

Most én is így vagyok, képzeld, hogy 2 napig volt egy pár csepp vér, után ameg csak baran, ÉS ami a leglényegesebb, hogy SEMMI megjönérzés. Esetleg napi 5-10 percre max napi 1-szer! Nem tudom, mi lehet, tesztem nincs itthon, de lehet, hogy egy próbát megérne...

2008. nov. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Szia 1.válaszoló :) És neked már késik, hányadik napon vagy? Az a pár csepp vér és barna nagyon bíztató :) Nekem a 22-23 napon volt egy minimális barnázásom, azt hittem beágyazódás lehet, de aztán a 26.-on is lett és a 27.-en meg elindult ez a valami. Mostmár nagyon szeretném tudni, hogy mi. Mindenhol azt olvasom, ha leválik a nyálkahártya, akkor nem baba, de akkor lehet, hogy mégis? Te szedsz valamilyen gyógyszert? Drukkolok neked, hogy baba legyen :)
2008. nov. 19. 14:24
 7/17 anonim ***** válasza:

Szia!

1. vagyok.

Fogigátló abbahagyása óta sokat bénázik a szervezetem, szeptemberben volt mensi, októberben nem, és msot novemberben ez a valami van, de mivel októberben nem volt semmi, nem tudom, hányadik napon vagyok... :( Mert az is fura, hogy a 2., egyben utolsó barnázós napon este olyan szurkát éreztem a jobb petefészkemben, mint a peteéréskor!

Ezért én arra gondolok inkább, hogy ez valami peteéréses vérzés lehetett, mert ugye egyáltalán nem fáj mensisen a hasam. Persze szurkálás baba esetén is lehet, a tünetek meg nem törvényszerűek, úgyhogy a teszt sokat segítene a dilemmámon. :-)

Még sosem véreztem vagy barnáztam úgy, hogy közben nem fájt volna... Ezért érthetetlen most minden... Persze ott egy 3. lehetőség is, a beágyazódás. 4. pedig a hormonzavar. Bár az azonkívül, hogy még nem állt vissza teljesen a bogyó után a szervezetem, nincs gond, a dokim mondta vérvétel után.

Nagyon szorítok én is neked, remélem, most már hamarosan kiderül, hogy mi van!

Jah, még valami. Rendeltem a babatervezők otthonáról fekete üröm kapszulát, azt épp 14 napja szedtem, mikor megérkezett ez a "mensi". Szerinted mi lehet?

Gyógyszert egyelőre nem szedek, de a clostit már emlegette a dokim, hamarosan sorra kerül...

2008. nov. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Szia :)

Fogigátló után nekem 1 év telt el mire nagyjából beállt a ciklusom, de csak nagyjából, mert nem 28 napos. Sajnos nem ismerem ezt a Fekete üröm kapszulát, de lehet, hogy most teszi rendbe a ciklusod és azért maszatoltál, lehet, hogy tényleg köztes vérzés volt az viszont nagyon jó lenne, mert akkor a későbbiekben könnyebb dolgod lenne baba szempontjából :) Szerintem nincs hormon zavarod, mert azt a vérvétel kimutatta volna. Én azért a helyedben kérnék egy ultrahangot is a dokitól, mert az a tuti. És akkor még a tesztelned sem kellene. Magán dokihoz jársz? És mit mondott mikor kerül sor a Clostyra?

2008. nov. 19. 15:47
 9/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Köszi a választ! :-)

Igen, magándokihoz járok. De ahhoz a lelkiismeretesebb "fajtához", aki a closti előtt minden egyéb vizsgálatot elvégez. Elküldte a páromat spermavizsgálatra, ott minden rendben, hála Istennek, és hamarosan viszem neki ezt az andrológiai eredményt. Utána még UH jön, és valószínű átjárhatósági is, és csak úgy a closti.

Ezek a fogamzásgátlók őrületes, hogy miket csinálnak, annyi rosszat hallok, és én is áldozat vagyok persze..., babaprojekt peteérés nélkül, - szóval, semmi bíztató... :((

De neked legalább már helyrejött úgy-ahogy. És a clostizás is folyamatban van...

Neked csinált előtte a doki átjárhatóságit? És a párodat nézték? Closti nélkül is volt peteérésed?

Titkon félek, nehogy az Uh-on kiderüljön, hogy sok kis ciszta vagy valami egyéb van odabent...

2008. nov. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Szia:)

Ahogy olvasom nagyon egy csónakban evezünk... Nekem nem csinált elötte átjárhatóságit csak hormonvizsgálatot és ebben az első hónapban UH-n sem voltam csak most a második hónaptól kell mennem félidőben és emelte az adagot. A párommal a napokban megyünk spermavizsgálatra és ha minden rendben és nem jön össze a baba akkor utána lehet átjárhatóságira is megyek. Bár attól nagyon félek! 100%-ra nem tudom, hogy volt e Closti nélkül peteérésem, mert 1 évig sikertelenül próbálkoztunk, de lehet a progeszteron szintem miatt volt sikertelen, mert ez a vérvételből kiderült, hogy alacsony. Ne félj az ultrahangtól, mert biztos nincsenek cisztáid. A fogigátlót soha többé nem akarom szedni :( Tényleg csak bajunk van tőle! Mikor mész vissza a dokihoz?

2008. nov. 19. 16:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!