Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyen jóslat után mihez...

Ilyen jóslat után mihez kezdjek? Össze vagyok zavarodva!

Figyelt kérdés

Itt ajánlottak egy látnokot, mert egy hölgynek bejött a "jóslata".

Írtam neki én is és elég rosszakat írt vissza.

Már április óta próbálkozunk. Ő úgy látja, hogy 2011 elején lesz egy terhességem, de nem fog megszületni.

Aztán 2012 őszére valószínű, hogy szülni fogok.

Most akkor mit csináljak?

Gondoltam arra, hogy abbahagyom a barátcserje és a terhesvitamin szedését, de akkor lehet, hogy ez miatt nem fog megmaradni a terhesség... vagy szedjem tovább?

Azon is gondolkoztam, hogy év végétől egy időre leállunk a próbálkozással, mert nem akarom magam kitenni egy vetélésnek stb... Megszakításos védekezés talán... de akkor lehet, hogy azért nem marad meg, mert egy mégis beér a célba és nem a legegészségesebb...

Nem tudom mi lenne a jó döntés.

Egyáltalán higgyek a jóslatnak?

Olyan szomorú lettem :(

Mit tanácsoltok? Mit tennétek a helyemben?


2010. júl. 19. 13:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

látod, én ezért nem mentem el jósnőhöz, mert 10 évig nem jött a baba.

ha azt jósolta volna, hogy soha nem lesz gyerekem, hát belepusztultam volna. Helyette abba éltem bele magam, hogy igenis sikerülni fog és én is Anya leszek, és minden okés lesz.

Üdv neked.: 4 hónapos Fiúcska Anyukája

2010. júl. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

A Női Portálon van több szakember, számmisztikus, sorselemző, látnok stb...

Többtől is megkérdeztem ugyanazt a kérdést, már csak kíváncsiságból is, hogy ugyanazt fogják-e mondani.

Most válaszolt az egyikük, szerinte jövőre van esély babára.

Ezeknek tényleg nem lehet hinni :)

Kíváncsi vagyok mit ír majd a többi!

2010. júl. 20. 13:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!