Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyen jóslat után mihez...

Ilyen jóslat után mihez kezdjek? Össze vagyok zavarodva!

Figyelt kérdés

Itt ajánlottak egy látnokot, mert egy hölgynek bejött a "jóslata".

Írtam neki én is és elég rosszakat írt vissza.

Már április óta próbálkozunk. Ő úgy látja, hogy 2011 elején lesz egy terhességem, de nem fog megszületni.

Aztán 2012 őszére valószínű, hogy szülni fogok.

Most akkor mit csináljak?

Gondoltam arra, hogy abbahagyom a barátcserje és a terhesvitamin szedését, de akkor lehet, hogy ez miatt nem fog megmaradni a terhesség... vagy szedjem tovább?

Azon is gondolkoztam, hogy év végétől egy időre leállunk a próbálkozással, mert nem akarom magam kitenni egy vetélésnek stb... Megszakításos védekezés talán... de akkor lehet, hogy azért nem marad meg, mert egy mégis beér a célba és nem a legegészségesebb...

Nem tudom mi lenne a jó döntés.

Egyáltalán higgyek a jóslatnak?

Olyan szomorú lettem :(

Mit tanácsoltok? Mit tennétek a helyemben?


2010. júl. 19. 13:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Azt,hogy ne foglalkozz ilyen hülyeségekkel.

Ha gondod van baba vállalás terén orvost keress fel ne látnokot.

2010. júl. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ne higgy neki.Ha negativ leszel ez miatt,azért nem fog jönni a baba.Nem szabad erre gondolni.
2010. júl. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem foglalkoznék vele, ha meg akar születni, akkor meg is fog születni a gyerkőc. Nekem azt jósolták egyszer még 10 éve egy vásárban, hogy balesetben meg fogok halni 2009 elején, hát autóbalesetem valóban volt tavaly, de nem haltam bele. 28L
2010. júl. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

két variáció van:


1. hiszel benne: akkor a sorsod úgyse tudod kikerülni. de én a helyedben akkor is mindent megtennék, hogy mégse így legyen


2. nem hiszel benne: és próbálkoztok tovább és szintén mindent megtesztek a baba érdekében


bármelyik variáció van, ugyanúgy kell cselekednetek


Sok sikert és kívánom, hogy hamis legyen a jóslat a vetélést illetően

2010. júl. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

basszus, tökre kár volt felkeresned ezt a "jósnőt"...

ha tényleg összejönne egy baba, akkor várnád, hogy na, mikor megy el...

ezért nem megyek én jósnőhöz.

Mert mindent magunktól kell megélni, még egy esetleges vetélést is. Hát ezért.

Meg azért, mert bármi történjék az életben és eleddig bármi rossz is történt az életemben, soha nem bántam meg semmit. egy vetélés pedig nem tőled függ, sokminden más igen.

Úgy kell élni, hogy ne bánjunk meg semmit. Ha neadj'isten tényleg elmenne a babád, akkor lehet, hogy azért történne, mert bebeszélted magadnak a jósnő miatt. Akkor megbánnád, hogy egyáltalán megfogant, és pár hétig álomba ringattad magad????

2010. júl. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

a jósok mondhatnak jókat, de én az üzengetésben nem hiszek, ha ott vagy mégis legalább lát, érzi az energiádat.....de még így is tévedhet!!!......

amit írsz én abból azt látom, h erősen rágörcsöltél, április óta próbálkoztok? egy átlagos terhesség fél év alatt jön össze! a terhesvitamint meg nem kell túlértékelni, tudom, én is láttam a reklámot, h már előtte 3 hónappal kezd el szedni, de inkább egyél egészségesebben, vannak babaelősegítő ételek is....nem kell a gyógyszergyáraknak kedvezni!

a vetélés mindenkinél benne van a pakliban, de szerintem egy korrekt jós nem mond ilyet, max annyit h nagyon vigyázz magadra.....az általam ismert és elismert hölgy így szokott fogalmazni!

2010. júl. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én is jósoltattam magamnak gyerek ügyben.Először az jósolta,hogy nyár elejétől várható a gyermekáldás.Most ismét jósolt nekem,de most meg azt hogy jövőre várható baba.:S

Ezek után mit mondjak...

Ne foglalkozz vele,hagyd hogy megtörténjen!

2010. júl. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele!!!


Én elhiszem hogy vannak jósnők, mármint olyan nők akik érzékenyebbek és megvan a látás képességük, de ők nem interneten keresztül, meg újságokon, meg tv-n keresztül hiszen úgy valóban nem érezhetik az energiádat, nincs a lényed a közelükben, stb.... szerintem ne törődj ezzel mert ez fog felőrölni.

Nyugodtan szedj vitamint amit akarsz, próbálkozzatok továbbra is, és meglátod kopogtat majd a gólya.

2010. júl. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
És a férjednek vajon mit jósolna ? Lehet hogy egészen mást pedig egy baba két emberbol van. Lehet a párodnak megjósolná hogy a kovetkezo hónapban teherbe ejti a párját.Vagy ha mondjuk te jósoltatnál újra lehet megintcsak más jonne. Á, kár ezt fixnek venni.
2010. júl. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitokat!

Nem fogok foglalkozni a jóslattal és pozitív leszek!

Remélem minden jól fog sikerülni :)

2010. júl. 19. 14:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!