Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sos, Össze vagyok zavarodva,...

Sos, Össze vagyok zavarodva, nem tudom mit tegyek? Tüneteim vannak, vagy nem?

Figyelt kérdés

Mult hét óta vagyok az oldalon! Az ismerőseim állítják, hogy terhes vagyok én meg elgondolkodtam és lehet... (tehát nem be beszélem a tüneteket, mert nem én figyeltem fel rájuk!) Két hete hányingerem van, ha elmúlik éppen akkor zabálnom kell! Napi kb 4 pisiliés, helyett állandóan kb 15x járok, de nem szúr, fáj vagy ilyesmi voltam már felfázva és nem olyan! 28 napos ciklusok mellett tegnap kellett volna megjönnie! Úgy szokott zajlani, hogy parnás folyásom van 27 nap és rá pár órára, de max 28. nap reggel 9-ig megjön! Ez a 3. hónap, hogy a hüvelygyűrüt abbahagytam, amellet nem volt ilyen pontos de elötte és utána a kettő ami meg jött ilyen volt! Mult hét kedden bekeményedett a kasam és csináltam egy tesztet ami bizti korai volt és negatív is lett! Mondták hogy mérjek hüvelyben és nyel alatt is hőt, péntek óta nézem és 37 fok felett van! szombaton szurt a jobb petefészkem de ennyi mellem fáj de nem annyira mint szokott! fehér folyásom volt a hétfői(27. nap) tesztem negatív lett. Ma a 29. nap van és gyenge barnás folyásom van tegnap este óta, de még vérnek nyoma sincs és bocsánat, de még a bugyimat se ütötte át, mert betétet azt elfelejtettem! Hő változatlan mind két helyen. Amúgy nagyon szoktam görcsölni, de most a szombatit leszámítva semmi!

Bonyorult történet, bocs a hosszúságért!


2010. dec. 8. 16:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Varj meg par napot, aztan ha nem jon meg rendesen, csinalj meg egy tesztet.
2010. dec. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha tegnapra vártad/vagy épp nem vártad, ... Szóval,lehetetlen,hogy az ismerősöknek igaza lenne az alapján,hogy 2 hete hányingered van,ugyanis akkor körül csak a pé-d lehetett,és a babó csak akkor okoz ilyeneket,ha már beágyazódott.

Egyébként a 37 fok feletti hő jó jele lehet a terhességnek,amennyiben a hőd a ciklus 1. napján /vagy előtte szokott leesni. A barnázás nem jó dolog,ha terhes lettél,akkor ez a barnázás a vetélés jele lehet.(ne akard megtudni milyen sz.r dolog az! Nekem már 2x volt benne részem) Addig fordulj vele dokihoz,amíg nem lesz belőle világos, amíg nem lesz vérzés. A doki írni fog fel terhesség megtartására gyógyszert.

Kívánom a legjobbakat!

Írd meg mi lett4

2010. dec. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Kedves első válaszadó!

Miért várjon a barnázással pár napot?

2010. dec. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

tök jó, hogy most végképp nem tudom mi van! Anyum velem 4 hónapig menstruált nem is gondolta a 11. hétig, hogy terhes lehet! Dokim legkzelebb kedden lesz. Amúgy 10-én jött meg utoljára. szóval ha baba van a dologban akkor úgy tudom, hogy nem látná még a doki, de segítsetek, ha nem így van, mert nincs kitől megkérdeznem! Majd minden ismerősömnek megjött. Így nem igazán voltak korán orvosnál...

Rossz ez a bizonytalanság! Nem mondom hogy hiányzik a mensi görcs de nekem tényeg erős szokott lenni! Semmilyen gyógyszer nem hat és a ször feláll a karomo. Ráadásul az elmult 10 évben volt időm kitapasztalni a menzeszem és elég erős szóval ebben a napszakban a 3. super tampont kéne használnom, de most még tisztasági betét sem kell!

Félke! Ha baba van jó lenne, ha megmaradna, de ha nem, akkor valami probléma van azt meg jó lenne tudni...

Szar helyzet!

2010. dec. 8. 16:43
 5/10 anonim ***** válasza:

Igen a helyzet bizonytalan de azon kivül hogy vársz nemigazán tudsz mit tenni. Ha dokihoz mégy Ő se fog tudni mást mondani hogy várjál és ha nem jön meg akkor menj vissza egy hét mulva.

Addig csinálhatod a teszteket hátha pozitivra vált.

Mondjuk két ciklusból nem lehet megmondani hogy pontosan jön e meg ahhoz kevés. Ha igy mensiznél két éve akkor lehet biztosan kijelenteni hogy tuti a ciklusod.

Majd ird meg mi lett! Ha szeretnél babát drukkolok!

2010. dec. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Csinálj tesztet, ha + akkor spuri a doki! Tényleg pocsék dolog a vetélés! Menj másik dokihoz,ha kell,utazz!! Nem tréfa dolog!
2010. dec. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát igen, 2 hónap után nem lehet kijelenteni, hogy milyen pontos a ciklusod, úgyhogy egyenlőre az még nem jelent feltétlen terhességet, hogy késik. A hányingerrel kapcsolatban is egyet értek az egyik előttem szólóval, hogy ha már 2 hete van, akkor nem terhesség okozza, mert ilyen tünetek csak akkor jelentkeznek, ha már beágyazódott. Ha viszont tegyük fel 2 hete megtörtént, és amiatt lenne, akkor már vígan 2 szép erős csíknak kellene lennie a tesztnek. Ugyanez vonatkozik a gyakori pisilésre is, úgyhogy ezeket nem okozhatta terhesség. A hőd viszont ad reménykedésre okot, bár az mindig fenn van ovuláció után amíg meg nem jön, illetve terhesség esetén fenn is marad. És mivel még nem jött meg, normális hogy magasan van. Úgyhogy ez jó dolog, de egyenlőre ez sem biztos jel. Nem tehetsz mást, mint vársz, és tesztelgetsz, ha terhes vagy, előbb utóbb pozitív lesz.
2010. dec. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

6 évig volt ilyen! 4 év hüvelygyűrű és amelett volt olyan, hogy pénteken ki kelett venni és hétfőn, kedden vagy szerdán jött meg! Most pedig miután abba hagytam olyan volt 2szer mint előtte hat évig! Na most megint eltérő válaszokat kaptam!

Szeretnék babát, csak nem jó a bizonytalanság!

Tehát oké, hogy a doki megakadályozhatja a vetélést, de csak, ha lát valamit, nem? Az meg még korai nem?

2010. dec. 8. 17:36
 9/10 anonim ***** válasza:
szerintem reggel első vizeletből tesztelj egy 10-es erősségű teszttel, annak már illő lenne kimutatnia a terhességet, ha van. A tünetek amit meg írtál, még nem jelentkezhettek, ahogy a többiek írták.
2010. dec. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehetséges,hogy nem fog látni semmit,de az is lehet,hogy igen.
2010. dec. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!