Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gennyes fog okozhatja, hogy...

Gennyes fog okozhatja, hogy nem jön a babó?

Figyelt kérdés

Tegnap röntgenen észrevettek egy gennygócot az egyik fogam alatt. Fogdoki szerint nem ez a felelős a gyermektelenségért, de én már olvastam ilyenről.

Tulajdonképpen mindegy, mert a fogat ígyis-úgyis ki kell húzni, de én ettől remélem a nagy csodát, mert eddig minden más eredményem jó lett!!


2008. nov. 18. 07:01
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Az egyik ismerősömnek viszont azt mondta a fogdokija, hogy lehet, hogy ettől nem sikerül teherbe esnie, mert a rossz fog sok dologért lehet felelős. Én nem hiszek ebben. Az nagyon bíztató, hogy neked minden eredményed oké. A párodé is? Ha ott is minden oké, akkor hajrá, menni fog az:)

2008. nov. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Remélem ez lesz a nyitja a dolognak!

Köszi, hogy írtál!!

2008. nov. 18. 09:21
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ez egy érdekes kérdés. Minden orvos mást és mást mond erre. Nekem a teherbe esés előtt volt egy komolyabb gyulladásom, és mégis teherbe estem miatta. Semmi gond nem volt a 9 hónap alatt, aztán 3 héttel a szülés kiírása előtt bekerültem a kórházba fájásokkal, 3 napig bent voltam, mert hőemelkedésem volt egyfolytában, ami valamiféle gyulladást mutat a szervezetben. Azt mondták az orvosok, hogy elég egy kis fogínygyulladás, okozhat problémákat. Szóval több mint valószínű, hogy egy pici gyulladás volt a fogamnál (bár nem fájt egyáltalán), úgy döntöttek, hogy az én és a babám érdekében megcsászároznak.

Nagyon komolyan kell venni, én is rendszeresen jártam fogászatra, de az utolsó 2 hónapban nem voltam, ennek köszönhetem, hogy császároztak.


Visszatérve a kérdésedhez, én nehezen tudom elképzelni, hogy egy kisebb gyulladás okozhatja nálad, ahhoz szerintem komolyabb gyulladásnak kéne lennie. Jó időben próbálkoztok? Miket eszel, iszol? Akár egy étrendváltozás is segíthet a dolgon!


Nagyon sok sikert, szerencsét kívánok!


2 és fél hónapos baba anyukája

2008. nov. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Elég sok orvosi vizsgálaton túl vagyok és a páromat is nézték már.

Van pém, jó időben vagyunk együtt. Átlagos testsúlyom van(165cm/66 kg).

Nem alkoholizálunk, nem cigarettázunk. Vegyes táplálkozásúak vagyunk, szóval szerintem semmi extra.

Köszi, hogy írtál!

2008. nov. 18. 11:19
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Előfordulhat, hogy emiatt nem jött eddig a kicsi, mert van akinél egy pici gyulladás miatt sem úgy működik a szervezete ,ahogyan kellene.Lehet, hogy a gyulladás nem engedte a petesejtet megtermékenyülni. valamint a szervezetünk sok olyasmit érez és tud, amit mi nem. Lehet, hogy pont emiatt nem volt teljesen felkészült a szerveztetd a terhességre, lehet, he nem vsezik észre és nem húzzák ki időben ,akkor később nagyobb gondot okozott volna a babánál, mert egy gyulladás nagyon veszélyes lehet.

Szóval szerintem van esélyed!!!


SOK SIKERT! Mióta próbálkoztok ?

2008. nov. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
10 ciklus ment le eddig sikertelenül, illetve holnapra nem várom!
2008. nov. 18. 13:05
 7/10 anonim ***** válasza:

10 ciklus akkor kb. 10 hónap... Az elég sok, de ha minden rendben volt veled is meg pároddal, is akkor hátha most valóban ez a foghúzás meghozza a babát, ha nem is holnap , de jövő hónapban :) !

Sok sikert!

Írj, hogy mi lett holnap!

Szia!

2008. nov. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Na miújság?? Megjött vagy késik??

2008. nov. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Tegnap csináltam tesztet, ami negatív. Mára barnás-bordós vérzés szerű valami van, de megyek dokihoz, uh majd Ő megmondja, hogy mi a helyzet velem, mert én már nem tudom.
2008. nov. 20. 06:49
 10/10 anonim ***** válasza:
SZia! Sok sikert a dokinál! Remélem mond valami használhatót!
2008. nov. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!