Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért szeretnék ennyire...

Miért szeretnék ennyire gyereket ha még csak 21 éves vagyok?

Figyelt kérdés

Már 18 évesen is gondolkoztam ezen, de most már teljesen felerősödött bennem ez az érzés. Minden nap erre gondolok, és minden nap erről álmodok. Más 21 évesen még nem is gondol erre, én pedig szinte má depressziós és levert vagyok attól, hogy még nincs gyerekem.

Nagyon szeretnék....

Van egy párom, ő még nem szeretne és igazából még senkinek sem meséltem az érzéseimről.

Van amikor sírok is már annyira szeretném.

Néha azon gondolkozok hogy hátha majd véletlen megtörténik, de ez lehetetlen, mert fogamzásgátlót szedek és a párom biztos nem fogja azt mondani, hogy hagyd abba.

Valamint még 2 évig főiskolára járok, még nem dolgozok.

Tudom, hogy még várnom kellene, de mit csináljak ha ezen töröm a fejem minden nap?

Ez miért lehet? Bolond vagyok?:(


2008. nov. 18. 06:46
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszi:) Én is szeretnék fiatal anyuka lenni. Lakásom már van, párom dolgozik, nekem pedig már csak másfél év sulim van hátra. Remélem utána már minden rendben lesz és lehetek anyuka, de legszivesebben már most az lennék:)
2008. nov. 18. 14:55
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
ne vedd kézpénznek amit a párod mond hogy majd csak 5év mulva akkar babócát, ezt ő sem tudja megállapítani hogy mikor alakul ki benne a család alapítási vágy..... lehet hogy jövöre már azt olvashatjuk itt töled hogy 9 hónap mulva boldog anyuka leszel és azon izgulsz hogy egészséges kisbabád legyen.... ki tartás
2008. nov. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Akkor te tényleg nagy előnyben vagy ,mert egy saját lakás, az nagyon megkönnyíti a helyzetedet (ami az anyagit illeti). másfél évet még ki lehet bírni :) !!!

MErt dolgozni kell majd ha már ovis korú lesz a pici, és azért egy diplomával csak könnyebb. Bár nem biztos...

Kitartás!!!

2008. nov. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szia!Én az 5. válaszoló vok,én írtam 11:13kor, kérdezted hogy áll hozzá a párom.

Hát egyelőre azt tudtam meg, hogy szeretne babát, de akkor ha elvégzem a sulit, viszont ha becsúszna első körben megkérdezné, h nem akarom-e elvetetni és ha nemet mondanék, akkor valamit kitalálnánk de megtartanánk a babát.Ezt mondta.

Nekem is van egy lakásom, itt élünk a barátommal,az ő apukája kicsit besegít anyagilag meg anyum,de ek magunk fizetünk.Én egyetemre járok, ő dolgozik. Ha lenne baba én mindenképp befejezném utána a sulit és dolgoznék,kérdés ez az anyagi háttér ami van, elég lenne e.Azt tudom, hogy anyum belekalapálna a földbe:)de attól még megtartanám.

2008. nov. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Milyen érdekes a másfél évvel ezelőtti kérdésemet olvasni :) Ez volt az első kérdésem amit a teherbeesés témakörbe tettem fel.

Ha ezt olvassa még valaki, annak üzenem, hogy rajta vagyunk a témán ettől a hónaptól kezdve! Nagyon boldog vagyok! :))

2010. ápr. 16. 13:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!