Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek terhes lehet?

Szerintetek terhes lehet?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel lassan két hónapja feküdtünk le először. Azóta rendszeres éltünk nemi életet. A védekezés mindig óvszerrel történt, az esemény után mindig felfujtuk, tehát 100% hogy nem lyukadt ki.

Neki még a maximum késés 4 nap volt, most meg 9 napja késik, csináltunk hatodik napon egy érzékeny és egyébként a legdragabb tesztet, az negatív lett.

Szerintetek lehet terhes?

Nagyon izgulunk😣



2019. nov. 7. 07:29
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:
Holnap után reggel lesz a következő teszt, ha az is negatív megnyugodhatunk, hogy csak kimaradt?
2019. nov. 7. 14:57
 22/40 anonim ***** válasza:
Igen.
2019. nov. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
100%

Én azért megnézetném magam a helyében. Az ördög nem alszik, mindennek oka van. Persze az ő dolga, felelőssége.

Lehet összeszedett valamilyen gyulladást, ami sajna nem múlik majd el magától.

Ha a testiségre készen áll, akkor tudnia kell, hogy olyan dolgok is benne vannak a "csomagban", mint felkeresni a nőgyógyászt. Meg ugyebár azt alapból is látogatjuk.

2019. nov. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
100%
Ha számít, nekem 1x maradt ki életemben és olyan 13 éves lehettem. Akkor azt mondták, hogy ez teljesen normális. De ha valaki idősebb, ott nagy valószínűséggel lehet valami a háttérben. Fertőzés, gyulladás, hormonprobléma, komoly stressz, bármi. Mivel fáj neki, talán meg akarna az jönni, csak nem tud. Az okát ki kell deríteni. Szerintem.
2019. nov. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, hogy mi a baj az óvszeres védekezéssel. Sosem szakadt ki, mindig védekeztek, mi mást kellett volna még tenni? Már ez is haladás, hogy nem szórakoznak megszakítással vagy "kicsit betette" hülyeséggel.


Kérdező: nem tudom, hogy hány éves a barátnőd, de az igaz, hogy nem csak a terhesség miatt késhet. Időről időre teljesen normális, ha késik, sőt nagyon ritkán még ki is maradhat a menstruáció. 15 éve menstruálok, és még 27 évesen is volt, hogy késett egy hetet stressz vagy bármi miatt, sosem voltam terhes. Ha esetleg gyakrabban előfordul, érdemes lenne a barátnődnek elmennie orvoshoz. Plusz, ha nem szeretnétek gumival bajlódni, írasson foggátlót, és probléma megoldva.

2019. nov. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:

kérdező, ha nem szakadt ki az óvszer akkor nagyon kevés az esély , hogy terhes legyen.

ha ez megnyugtat nálam volt egy teljes hónap kimaradt és szintén fájtak a melleim stb stb...előfordul.

akkor 31 voltam és életem első tesztjeit akkor csináltam , pedig biztos voltam benne, hogy nem szakadt ki az óvszer és hogy szinte hihetetlen lenne ha terhes lennék.

És nem is voltam az.

most már az idegeskedés miatt is késhet neki.

de rengeteg dologtól késhet.

szerintem ne aggódjatok.

2019. nov. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
ja és már rég ki kellene mutatni a tesztnek, szóval ne aggódj..:) utolsó voltam.
2019. nov. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Holnap veszünk tesztert és másnap (holnapután) reggel megnezzuk megint.

Koszinom a sok segítséget, és hogy korrekt volt mindenki!

Remélem holnapra már tesztert se kell venni de erre nem sok esély van sajnos...

2019. nov. 7. 22:59
 29/40 anonim ***** válasza:
Mi újság veletek? Azóta kiderült valami?
2019. nov. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:

Sajnos még nem volt lehetosegunk tesztelni

Azóta elmúltak a tünetek, meg egy kicsit érzékeny a mellé, de reggel nincsen rosszul, ugyanúgy van étvágya, nem undorodik a kavetol és ételektol.

2019. nov. 11. 19:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!