6 hetesen ez jónak számít?
Figyelt kérdés
Ma vagyok pont 6 hetes, petezsákot, benne szikhólyagot ès sejthető embriót látott a doki. A peteérésem pont a 14. Napon volt. Másfél hét múlva kell visszamennem, aggódok hogy nincs még szívhang.2019. okt. 31. 20:53
1/5 anonim 



válasza:





Ez még normális. Most az tökmindegy, hogy itt mit írnak, hogy valakinek 6 hetesen volt sz.h., vagy valakinek 7 hetesen is csak szikhólyag. Nem vagyunk egyformák. Másfél hét után meglátod :)
2/5 anonim 



válasza:





"Most az tökmindegy, hogy itt mit írnak"
Kivéve téged gondolom
3/5 A kérdező kommentje:
Köszönön a válaszokat, de igen, azért is kérdeztem 😀
2019. okt. 31. 21:46
4/5 anonim 



válasza:





Nem kell aggódni, hogy még nincs szívhang. Teljesen normális. Ha legközelebb mész, már lesz. :)
5/5 anonim 



válasza:





Nekem a 8. Héten volt szívhang. Előtte meg Csak sejthető volt.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!