Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugy is teherbe eshetek, ha a...

Ugy is teherbe eshetek, ha a végbélbe élvez el a párom?

Figyelt kérdés
2008. nov. 17. 00:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha a petefészkeid szinté na végbeledben hordod. Amúgy nem.
2008. nov. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
75%

Ha fiú vagy, akkor biztosan nem.

-Sallay Doktor úr

2008. nov. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
18%

ÁÁÁ micsoda hozzáértés, micsoda komment! Most már tudom h miért van ott a Doktor!! Gratulálok

Értékes és értelmes kommentéhez kedves -Sallay Doktor úr!


Dangers

2008. nov. 17. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
60%

Legyen szíves, az alábbi degradáló sorokat máskor mellőzze, kedves Dangers (fiu)

Sajnos mint látható, a kérdés eléggé bugyuta, kézenfekvő választ sejtet magában, bátorkodtam egy enyhén humoros választ adni, sajnálom, ha ez Önt sérti.

Szeretném felhívni a figyelmét, hogy ezen magatartás nem vezet jóra.

Még mindig tisztelettel:

-Sallay Doktor úr.

2008. nov. 17. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
91%
Na jó igaza van kedves -Sallay Doktor úr! Én kérek elnézést:D De ha már az isten teremtet ilyen embert mint a kérdező! Aki hamarabb tudja szét dobni a lábát (bár ez pont nem kell ehhez) mint hogy gondolkozni tudjon! Ezért meg kell neki adni azt hogy normálisnak nézzük ill választ adjunk! (ha már irtunk) de úgy nézz ki, hogy az előtte lévő dinnyés megoldás elfogyasztotta a humor érzékemet
2008. nov. 17. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
72%

Nézze kedves, azt hiszem, ezen dolgok - akárcsak a Magyar Helyesírás Szabályai című kötet - az általános műveltséget szolgálják, nem kivétel ez alól az alacsony életkor, pusztán az egyén értelmi sivárságát reflektálja.

-Sallay Doktor úr

2008. nov. 17. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Na ezt a kérdést lementettem a könyvjelzőim közé, a LOL kategóriába.

Minek kefél az olyan, aki ennyit sem tud?

2008. nov. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%

Hogy micsoooodaaaa? Ezt elmondom a férjemnek! Haha, a nap vicce...már bocsánat, de így van. Köszönöm kedves Kérdező! :-)))))


Egyébként: NEM!

2008. nov. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Teherbe eshetsz de ilyenkor csak kizárólag néger vagy cigány gyerek születhet esetenként fehér foltal de az lemosható.Ja és itt nem 9 hónap a terhességi idő sokkal kevesebb is elég.
2010. márc. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!