Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valaki soha nem szedett...

Ha valaki soha nem szedett fog.gátló tbl-át, könnyebben teherbe eshet? Vagy ennek semmi köze.

Figyelt kérdés
2008. nov. 16. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Ennek semmi köze a bogyókhoz.


A fogamzásgátló tabletta szedése csökkenti bizonyos betegségek kialakulásának esélyét, mint pl. az endometriózisét, ami a női eredetű meddőségek igen nagy százalékát okozza. Másrészt viszont növeli a hüvelyi fertőzésre való fogékonyságot, ami súlyos esetben szintén felelős lehet a meddőségért. Tulajdonképp amennyi előnye, annyi hátránya. Akinek azonban eleve van hajlama bizonyos betegségekre (pl. PCO-s ) annak egyáltalán nem szokták ajánlani a fogamzásgátló szedését.

2008. nov. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én soha nem szedtem semmit a fiam 7 évvel ezelőtt egy védekezés nélküli alkalommal fogant:) Most a 2. hónapban sikerült, mert az elsőben megint csak 1 napot voltunk "úgy" eggyütt. Múlt hónapban 2x nem védekeztünk és babás vagyok:) Szóval nálam nagyon könnyen összejött mindkettő, de nem tudom van-e valami köze a gyógyszerhez.
2008. nov. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én sem szedtem gyógyszert, és az első védekezés nélküli alkalom után terhes lettem.
2008. nov. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én soha nem szedtem gyógyszert, és fél év próbálkozás után még mindig semmi. szerintem ez nem feltétlenül ettől függ!
2008. nov. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én szedtem gyógyszert. Hatására ( kiemelem , hogy ez azért egyénfüggő)kisebb lett a méhem és mikor abbahagytam, még 1 évig nem volt peteérésem. A doki hamarabb helyre tudott volna hozni, de megfogadtam: soha többé hormont, csak ha nagyon kell. 5 évig szedtem a fogamzásgátlót.
2008. nov. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi köze hozzá, ez egyénfüggő. 4 évig szedtem fogamzásgátlót, abbahagyása utáni első védekezés nélküli alkalommal terhes lettem.


21 hetes pocis

2008. nov. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én évekig szedtem folyamatosan a gyógyszert, abbahagyás után a 3. ciklusban össze is jött a bab. nem gondoltam volna, hogy ilyen hamar sikerül.
2008. nov. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
baba. bocs, lemaradt az a betű
2008. nov. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!