Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Missed ab. után máris terhes...

Missed ab. után máris terhes lennék?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szept. végén volt missed ab. műtétem. Ebben a hónapban együtt voltunk a párommal pont félidő tájékán, de védekeztünk (óvszer). Most a 19. napon vagyok és mindjárt megjön érzésem van a bal oldalon derékfájdalommal. Mást nem érzek. Szerintetek lehetséges, hogy terhes vagyok? Egy kicsit mérges vagyok magamra, mert azért nem vagyok már felelőtlen tizenéves, és az óvszer sem volt kiszakadva, nem jött le, stb., szóval nem történt baleset közben. Amúgy 31-32 naposak a ciklusaim, szóval korai ez a mindjárt megjön érzés. Vagy esetleg attól lenne, mert ebben a hónapban elkezdtem szedni a barátcserjét?


2008. nov. 16. 18:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia!Ha védekeztetek akkor mitől lennél terhes???
2008. nov. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia! Hát ez az nem valószínű. De a tünetek. És hányszor hallottam már olyanról, hogy védekezés mellett lett valaki terhes. Egy icipici lyuka, ami szemmel nem látható, de épp elég a kis fickóknak... Tudom, hogy hülyének néztek, de miért ne lehetne?
2008. nov. 16. 18:24
 3/6 A kérdező kommentje:
Szóval: icipici lyuk, bocsi
2008. nov. 16. 18:24
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát végülis igen egy pici lyuk nem észre vehető! Dehogy nézünk hülyének! Adná a jó ég h babás legyél:)! Szurkolok!

1.válaszoló

2008. nov. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én is örülnék ha babás lennék, de szerinted nem lenne még korai? Engem ez aggaszt egy picit, amúgy ha nem lett volna ez az "előzmény", nem agyalnék rajta.
2008. nov. 16. 18:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát lehet korai de a szervezeted érzi ha nem az:)! ÍRj majd h mizu? Tesztelj majd!
2008. nov. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!