Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért írja ki azt a termékenys...

Miért írja ki azt a termékenységkalkulátor, hogy a menstruációm alatt vannak a termékeny napjaim? Úgy tudom, akkor van rá a legkevesebb esély.

Figyelt kérdés
2010. júl. 15. 12:46
 1/7 anonim ***** válasza:

A legkevesebb esély. De az nem azt jelenti, hogy akkor nem lehet ovulációd.

Van ilyen.

2010. júl. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Érdekes, egy másik kalkulátor szerint meg a menstruációm utáni 4. naptól leszek 6 napig termékeny...
2010. júl. 15. 13:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Megmutatod ezt a kalkulátort? Szerintem elrontottál valamit.
2010. júl. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ez az első: [link]

És ez a második: [link]

2010. júl. 15. 13:37
 5/7 anonim ***** válasza:
hmmm...fura, nekem jól számolja...miket írtál be?
2010. júl. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
eléggé rendszertelenül jön meg, van, hogy menstruáció után 20 nappal később, de van, hogy 28 nappal később jön meg, az elsőnél meg csak az utolsó ciklust vette figyelembe, biztos ezért
2010. júl. 15. 14:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezek a kalkulátorok csak azoknál működhetnek, akiknek óramű pontosságú a ciklusuk. (bár ott sem biztos). Akinek rendszertelen, annak marad az ovu teszt, vagy az uh.
2010. júl. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!