Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sikerült valakinek úgy teherbe...

Sikerült valakinek úgy teherbe esni, hogy a mikroszkóp nem vagy csak egy napig mutatott páfrányt a feltételezett peteéréskor?

Figyelt kérdés
2008. nov. 15. 23:14
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Szia! ha beütöd a keresőbe,hogy PG53 sok hasonló kérdésre kapsz,és hát igen bizony sok választ! Én a saját tapasztalatom írom le Neked. 2.hónapja használom a PG 53 ovumikroszkópot,mindig reggel felkelés után közvetlenül néztem,tehát úgy,hogy előtte abszolute nem ettem,nem ittam. Ovu napja körül végig páfrányos volt,örültem is,hogy lám működik ez a kis mikroszkóp. Ovu után gömb és páfrány egyaránt maradt,egész szombatig,a nem várt napjáig megmaradtak ezek a páfrányok,tisztán kivehetően!!! azonban mégis mensi lett belőle! DE természetesen ha több ilyen kérdés válaszát elolvasod,akkor találsz ellenkezőjét is,akinél baba lett. Egy biztos,sajnos csak erre alapozni,hogy a páfrány jelezhet terhességet,megtanultam nem szabad. Ilyen téren most csalódtam egy picit benne,mert én is reménykedtem,hátha nálam is azt jelenti,amit másoknál,és nem jön majd a nem várt. Sajnos nem. Sok sikert a babásodáshoz!!! szió
2008. nov. 16. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem sikerült, pont abban a hónapban, mikor megvettük a mikroszkópot, és egyszer sem mutatott páfrányt.

2008. nov. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 3 hónapja rendületlenül nyáladzok minden reggel,de páfrányt egyszer sem láttam.mellette ovutesztelek,meg hőmérőzöm tehát van peteérés. Szóval nekem nagyon nem jött a mikroszkóp. :(
2008. nov. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Amikor én éreztem a peteérésem,nem mutatta a páfrányt,csak pár nap múlva 1x.Utána 1 hétig semmi,majd újból megjelentek,akkor már tudtam,hogy ez gyanús....pozitív is lett a th teszt :))

2008. nov. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi van,mikroszkóp,páfrány?!Lányok segítsetek ki de Én úgy tudtam,hogy sok sex kell a gyerekhez,aztán előbb-utóbb összejön!!
2008. nov. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!