Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy vegyem rá a párom a babára?

Hogy vegyem rá a párom a babára?

Figyelt kérdés
Ez társadalmat megosztó kérdés lesz tudom.20 éves vagyok még csak, egyetemista, de szeretnék már babát.Ismrősöm is csinálja így, halasztott,2 éves a babója most folytatja, ahogy tudja.Én is szeretnék kis pihit, babát és utána folytatni a sulit.Párommal élek, ő dolgozik, mivel tudnám meggyőzni, hogy meg tudnánk ezt csinálni így is?
2008. nov. 15. 15:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Újra én..

Akkor már ez a pár év nem oszt-nem szoroz. Várd ki, hidd el megéri. Mivel kipróbáltam a csecsemőgondozást fősuli mellett és után is, így hidd el nekem, hogy Te is és a baba is jobban jár, ha olyan anyucija van, aki 100 %-ig az övé és rá tud figyelni. Látom a különbséget a két gyerekem között.

2008. nov. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!