Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi történhet velem? A hormonja...

Mi történhet velem? A hormonjaim zavarodtak be még jobban?

Figyelt kérdés

Múlt hónapban volt egy koraterhességi vetélésem, műtéti beavatkozás nélkül. Most kedden megjött (akkor kellett volna), de nagyon furi volt, és csak fél nap volt a halványpiros vérzés, a többi barnás folyás volt (2nap). Tegnap semmi nem volt, viszont estétől úgy fáj a hasam, olyan mensisen, tompán fáj az alhasam, a derekam meg leszakad! Megörülök, mert állandóan azt hiszem, megint megjön még egyszer. Most volt egy pici narancsos-barnás folyás. Hozzátartozik, az egyik hormonom alacsony, azért megy el a baba. Elvileg ha megint teherbe esnék, kéne utrot vagy duphastont szednem, de a tegnapi (esti) teszt negatív.

Van esetleg ötlet, hogy ez most miért van?

Kellene valamit tennem?


2008. nov. 15. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem beszélj az orvosoddal.Ez olyan dolog, amit már nem az utca emberétől(értsd:tőlünk itt a neten)kell megkérdezni, mert biztosan jó választ csak orvos tud adni szerintem.
2008. nov. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jó lenne, ha tudnék vele beszélni, de persze ilyenkor nem elérhető...

Csak ötletekre lettem volna kíváncsi, mert azért vannak itt olyan emberek, akik tényleg értenek az ilyen gondokhoz, jó meglátásaik vannak, vagy esetlegesen történt már velük ilyen.

2008. nov. 15. 16:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Én csak egyet tudok írni, hogy csinálj tesztet de reggeli vizeletből pár nap múlva. Ha olyan volt a vetélésed, hogy végül is normális menzi volt, és ezelőtt nem volt ilyen barnázásos problémád, akkor elvileg lehetsz terhes. Én most hétvégére nem vártam és már egy hete menzis enyhébb görcseim vannak, és fáj a derekam. De tesztelni nem teszteltem, mert úgy vagyok vele hogy lehet hogy csak késik!

Minden jót kívánok!

2008. nov. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Remélem neked baba lesz! Drukkolok!

2008. nov. 15. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!