Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most mit csináljak? Május 26....

Most mit csináljak? Május 26. -án volt meg utoljára. A ciklusom 46. napján csináltam egy nagyon halvány pozitiv tesztett. De ma elkezdtem vérezni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Éppen az orvoshoz készültem, mára volt idő pontom. Mikor először barnázni kezdtem, majd vérezni. Nem mondthatnám, hogy nagyon vérzek, de nem is csak pár csepp. S a hasam is görcsöl. Néha jobban néha kevésbbé. Volt másnak is ilyen, s mi lett belőlle? Egy kicsit meg vagyok ilyedve.
2010. júl. 13. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Irány a doki, de nagyon gyorsan, de nem mentél el? Ha már volt időpontod, ezt nem értem. Adni fog gyógyszert, hogy megmaradjon a baba, mert így lehet, hogy baj lesz, ha tőlünk kérdezed, és telik az idő.
2010. júl. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerimtem is doki,uh.on biztos megnéz és kapsz gyogyszert ha van terhesség!Szorítok..
2010. júl. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ez az jelenti 7 hetes terhes vagy mert halvány csík is pozitív! Menj orvoshoz én 6 hetes vagyok barnázgattam és véreztem is sőt még most is de a babával minden rendben, kaptam hüvelykúpot.
2010. júl. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 eszo ***** válasza:
Azonnal doki, mert ebből vetélés is lehet!!!!!!!!!!
2010. júl. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Spontán vetélésem volt. Mire a korházba értem már nem volt terhesség, a doki szerint nem bírt megtapadni.
2010. júl. 14. 10:43
 6/7 eszo ***** válasza:
Nagyon sajnálom, ami veled történt!! :-( tudom min nész keresztül. mert júni elején nekem is volt..fel a fejjel!!!!
2010. júl. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást. Így másodjára még rosszabb de nem adjuk fel. Én is sajnálom.
2010. júl. 16. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!