Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy hülyeséget csinálta...

Lehet hogy hülyeséget csináltam, de most nem tudom melyiknek higgyek?

Figyelt kérdés
Hajnali 5 kor kelt a kislányom, és akkor mértem a hőmet, és eddig végig 37 fok volt, most leesett 36,5 re tiszta ideg vagyok. Ma vagyok pé utáni 8.napon, és barnázok is reggel óta. Viszont vissza aludtunk, és 8 kor is ahogy szoktam megmértem, és akkor már 37 fok volt! Akkor most melyik a jó érték? És a barna folyás mitől lehet?
2010. júl. 13. 12:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a hőmérőzés nem túl korszerű dolog. Majd ha nem jön meg, akkor lehetsz terhes, attól, hogy méregeted, idegeskedsz, nem .
2010. júl. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A barnázás lehet beágyazódás is. És akkor leeshet a hőd is.
2010. júl. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A mai mérést ne vedd figyelembe,az a legjobb!Holnap figyelj jobban hogy a szokásos módon mérd!
2010. júl. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Igaza lehet, a válaszolónak, hogy totál ideg beteggé tesz ez az egész....csak hát jó tudni mikor mi történik. De azt hiszem felhagyok ezzel az egész hőmérőzéssel, hátha jobb lesz! Nagyon köszönöm mégegyszer!
2010. júl. 13. 13:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Már én is tiszta ideg vagyok a mérésektől. Egészen kétségbe szoktam esni ha lejjebb megy.:(
2010. júl. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mikorra nem várod kedves utolsó? És most hogy állsz? Lejjebb ment a hőd? Én 19 re nem várnám...de félek hogy nincs baba megint......el vagyok kenődve.
2010. júl. 13. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!