Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érezhetem ovuláció után a...

Érezhetem ovuláció után a petevezetékben a megtermékenyült petesejt vándorlását a méh felé, hogy beágyazódjon?

Figyelt kérdés
3 napja volt ovum, és a jobb oldalon hasszurkát érzek. Nem folyamatos, inkább időnként, de csak jobb oldalon, ahol érett petét mutatott az Uh.
2010. júl. 13. 11:54
 1/3 anonim ***** válasza:

A megtermékenyült petesejt vándorlását nem érzed:) Ahogy azt sem érzed, hogy a vörösvértestek áramlanak a vérben:)

De az elképzelhető, hogy a beágyazódás miatt érzed a hasszurkát! Drukkolok:)

2010. júl. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azért érzed a hasszúrkát mert az érett tüsződ sikeresen megrepedt.Ez tök természetes.Viszont a petesejt vándorlását nem lehet érezni.3 napja volt ovud,vagyis még a beágyazódás is messze van.

29 hetes km.

2010. júl. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tehát a tüszőrepedés "utózöngéit" érezhetem még napokig, esetleg? Amúgy ma már nem a jobb oldalon, hanem középen érzem főleg.
2010. júl. 14. 06:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!