Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hétvégére nem várom és kitapin...

Hétvégére nem várom és kitapintottam a méhszájat, nagyon elől van, mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés
Soha nem volt még ilyen helyzetben? testápolószerű folyásom van.
2010. júl. 12. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:

elvileg ha lent van és puha, akkor meg fog jönni.

ha fent és kemény, akkor baba.


de ne higgy neki, sok görbét láttam, ami rácáfol ezekre

2010. júl. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ja és középen.. a görbém is szörnyű:-(

[link]

2010. júl. 12. 15:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmit sem jelent. Otthon a méhszáját senki sem tudja pontosan vizsgálni,szóval erre adni nem lehet. Még bármi lehet! Szurkolok a babához :)
2010. júl. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A méhszáj vizsgálata otthon nem megbízható, és nem is biztonságos, sőt felesleges is. nem hiszem, hogy ebből bárki meg tudja állapítani a terhességét biztosan. A folyás is lehet terhesség jele, de a mensié is, nekem mindig mensi előtt szokott sok, krémes folyásom lenni. Honnan tudod, hogy még nem volt ilyen helyzetben, minden nap megvizsgálod? Nem ajánlom ezt a fajta módszert bízd orvosra.
2010. júl. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem simán csinálhatsz már egy tízes érzékenységű tesztet..az már talán halványan vagy akár erősen is mutathat valamit..nekem terhességem elején a méhszájam jól elérhető volt, zárt és nem volt kemény..inkább puhának mondanám..könnyen elértem és behúzodva az egyk oldalfal mellett volt..
2010. júl. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!