Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció előtt hány nappal...

Menstruáció előtt hány nappal nyílik ki és érezni lentebb a méhszájat?

Figyelt kérdés

22. napon vagyok, 28-29 napra szokott megjönni. A méhszájam kemény zárt és alig érem el olyan magasan van. A hőm is magas.

Reménykedhetek?


2010. szept. 17. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:

csak saját tapasztalatot tudok neked leírni.

nekem mindig aznap,hogy megjön lejjebb jön ,hogy kinyílik-e azt nem szoktam figyelni.

2010. szept. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a hőm is aznap reggel szokott leesni.tegnap még nekem is 37 volt ,ma már ahogy megjött 36,5
2010. szept. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Reménykedni mindig lehet , csak később lehet emiatt a nagyon reménykedés miatt leszel nagyon szomorú, mert titkon úgy beletudja élni magát az ember hogy jaj. Nekem mindig aznap nyílik ki és van lentebb mikor megjön, így csak akkor tudod már meg ha késik , a hőd is akkor leesik, így ezek után ezek nem jelentenek semmit. Ne keress magadon jeleket , mert begyogyizol. Nekem múlt hóba 5 napot késett és sose szokott , teljes csodának tekintettem a dolgot pedig tudtam hogy nem történhetett meg a dolog csak a cn. végén.Persze mondanom sem kell hogy pofára esés volt.
2010. szept. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!