Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elnézést, hogy ilyet kérdezek,...

Elnézést, hogy ilyet kérdezek, de sokat olvasom hogy nem szabad felnyúlni a hüvelybe méhszájat ellenőrizgetni, mert fertőzés veszélye van?

Figyelt kérdés
Akkor ezek szerint a férfiaknak steril kezük van? Vagy előtte fertőtlenítőbe kezet mosnak? Tőlük nem kapunk el semmit? Nem kötözködésképp, de érdekel....
2010. máj. 21. 21:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem az a véleményem,hogy ha akárki ellenőrizni kívánja a méhszájat,akkor azt tiszta kézzel teszi! :) Szerintem:)

Biztos vannak igénytelen nők,akik miatt ezt mondják,nem tudom.

Ennyi erővel ne szeretkezzünk,ne csüccsenjük bele egy kád vízbe... ne csináljunk semmit,mert fertőzés veszéhes?

Akár terhes az ember,akár nem,mindig fenn áll az esélye annak,hogy valami fertőzést összeszed-pláne,ha hajlamosabb rá,az átlagnál!

2010. máj. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát az én párom például minden alkalommal kimegy kezet mosni, mielőtt történne valami, sokszor még az igencsak forró helyzetekben. .Őrjítő tud lenni, de nagyon jó érzés, hogy ennyire vigyáz rám.
2010. máj. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!