Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érdemes tesztelni, vagy még...

Érdemes tesztelni, vagy még nagyon korai?

Figyelt kérdés
Október 28-án jött meg, 26-27 naposak a ciklusaim. Az ovulációs mikroszkóp, valamint a tojásfehérje szerű folyás megjelenése alapján mensi után pár nappal volt peteérésem. Két napja vettem észre, hogy a melleim nem csak érzékenyek, hanem nőni is kezdtek. Elősször azt hittem annyira szeretném, hogy sikerüljön a baba, hogy bebeszélem magamnak. Aztán a párom is megállapította széles mosoly kíséretében, hogy szépen gömbölyödök ciciben. Jövőhét szombat, vasárnap körül NEM kellene, hogy megjöjjön. Tesztelhetek már, ha ilyen tüneteim vannak? Más is tapasztalt ilyen koán növekedést ciciben?
2008. nov. 14. 09:06
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!! Nagyon aranyos vagy!!! :)
2008. nov. 15. 10:02
 12/14 anonim ***** válasza:

GRATULÁLOK!!! Boldog gömbölyödést kívánok Neked!

4. válaszolód voltam

2008. nov. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Megint én.

Meg tudnád írni, hogy mi volt a teszt márkája, ami kimutatta az örömhírt? Köszi!!

2008. nov. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

A teszt neve Medi-Lab, de azóta teszteltem Clear Blue típusúval is, és az is kimutatta még mensi előtt.

2008. nov. 17. 17:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!