Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érdemes tesztelni, vagy még...

Érdemes tesztelni, vagy még nagyon korai?

Figyelt kérdés
Október 28-án jött meg, 26-27 naposak a ciklusaim. Az ovulációs mikroszkóp, valamint a tojásfehérje szerű folyás megjelenése alapján mensi után pár nappal volt peteérésem. Két napja vettem észre, hogy a melleim nem csak érzékenyek, hanem nőni is kezdtek. Elősször azt hittem annyira szeretném, hogy sikerüljön a baba, hogy bebeszélem magamnak. Aztán a párom is megállapította széles mosoly kíséretében, hogy szépen gömbölyödök ciciben. Jövőhét szombat, vasárnap körül NEM kellene, hogy megjöjjön. Tesztelhetek már, ha ilyen tüneteim vannak? Más is tapasztalt ilyen koán növekedést ciciben?
2008. nov. 14. 09:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még korai lenne a teszt.Miért nem várod meg,h kimaradjon a mensi......
2008. nov. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mert hét hónapja próbálkozunk, és még soha nem volt semmi tünetem. Most viszont nagyon látványos! :)
2008. nov. 14. 09:25
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is kicsit korai még. Ráadásul nekem elég szűknek tűnik az idő okt. 28-tól máig ahhoz, hogy beleférjen egy mensi, utána egy peteérés, majd egy beágyazódás (tünet csak ezután jöhet). Persze nincs kizárva, szűken, de beleférhet.
2008. nov. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Tudom, én is számolgattam, hogy korai. Nem is foglalkoznék vele, ha csak mell feszülés lenne. Mivel mensi előtt 4 nappal, mensi alatt és utána is páfrányos volt a mikroszkóp elképzelhető, hogy mensi alatt fogant a baba. Ovu tesz is mensi alatt jelez nálam peteérést.
2008. nov. 14. 09:31
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Nincs kizárva, de szerintem akkor is várjál még legalább hétfőig. Elhiszem hogy nehéz, de még hétfőn akkor se biztos hogy kimutatja a teszt a babát (ha van). Kár elkeseríteni magadat negatív tesztekkel. Türelem!
2008. nov. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Tudom, hogy türelmesenek kéne lennem, csak annyira izgatott vagyok! Hátha most tényleg sikerült!
2008. nov. 14. 09:45
 7/14 anonim ***** válasza:

Ha mensi alatt van peteérésed, akkor valóban reálisak lehetnek a tüneteid, pláne ez a cicinövekedés. :-)

Én max 1-2 napot várnék a helyedben, és megpróbálkoznék egy teszttel, a fogamzás után 2 héttel már nagy eséllyel kimutatja, ha sikerült!

Majd jelentkezz, nagyon drukkolok!

2008. nov. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Mindenképp megírom mi lett az eredmény! :)
2008. nov. 14. 11:48
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem bírtam ki!!! Sikerült olyan tesztet vennem ami beágyazódás után 3 nappal már kimutatja a terhességet. Teszteltem és POZITÍV!!! :):):)
2008. nov. 14. 20:16
 10/14 anonim ***** válasza:
GRATULA!!!!!!!!!SOK BOLDOGSÁGOT,PANASZMENTES TERHESSÉGET ÉS EGÉSZSÉGES BABÓCIT KIVÁNOK NEKED!!!!!!25 hetes kislány anyuja (1v.ok)
2008. nov. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!