Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nincs protekcióm a kórházban...

Nincs protekcióm a kórházban és csak dokit fogadtam, szülésznőt nem. Kitől kell kérni a babaszobát, apás szülést és a fájdalom csillapítót?

Figyelt kérdés
2010. júl. 9. 15:14
 1/8 anonim ***** válasza:

szerintem kevesünknek van protekciója.

ha a korház nem tiltja a társas szülést akkor lehet

fájdalom csillapitást kérhetsz de ha éjjel szülsz nem mindenhol van müszakban anesztes és akkor nincs az se..


tedd fel úgy a kérdést hogy ird ki hol fogsz szülni mert akkor konkrétabban több már szült anyuka válaszát láthatod majd...ok?

2010. júl. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezekhez nem kell protekció, mindenki ugyanúgy hozzájuthat. Babás szoba: A szülés után vagy előtte megkérdezik szeretnél-e ilyen szobába kerülni.. ha van hely, minden gond nélkül, ha meg nincs, lehet bármiféle protekciód, úgysem tesznek ki senkit a te kedvedért. Apás szülés is legtöbb kórházban megoldható. Felvételkor szólsz a dokinak, szülésznőnek, hogy a párod szeretne bent-lenni. Fájdalomcsillapító: Ha van rá mód a kórházban, akkor a dokitól kell kérni,vele kell megbeszélni.
2010. júl. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

vagy kérdezd a dokidat... neki tudnia kell

a babás szobát a szülésznő intézi mielött osztályra kerülsz az örzőben kérdezd meg..

2010. júl. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Már kérdeztem úgy is,hogy Kaposváron,hogy működnek ezek,de nem kaptam rá választ.Szóval akkor a dokimtól jobb,ha mindent megkérdezek,ha valamire nem tudja a választ akkor majd el fog oda küldeni aki tud benne segíteni!
2010. júl. 9. 15:22
 5/8 anonim ***** válasza:

de elviekben kell lennie védőnődnek is, az enyém azt is meg tudta mondani konkrétan az én orvosomnak mennyit szoktak adni a kismamák. És ő mondta, hogy nem kell szülésznőt fogadnom, mert az én dokim maga vezeti le a szülést, szülésznő nélkül gyakorlatilag.

Úgyhogy szerintem a védőnőd is tud választ adni.

2010. júl. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem ahhoz a körzethez tartozom ahol szülni fogok,de a védőnőm meg igen szóval ebben nem tud segíteni!
2010. júl. 9. 16:06
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia én Kaposvári vagyok, napokon belül szülök, nekem védönöm is és orvosom is van, a fájdalomcsillapito ugy van hogy adnak injectiot, adnak gázt, de EDA-t csak ha nappal szülsz mert éjjel nem mindig van bent olyan aki tudja csinálni, az egész szülészeten itt 4-n tudják, nekem ezt a Rák doki mondta. a babás szoba.. az meg ugy van hogy örülnek ha olyat kérsz, addig is veled van a baba, nem nekik kell vele foglalkozni.

az apás szülés meg ugy van hogy a szülöszobába bejöhet veled az apa, vagy ha az nincs akkor anyud, de nappal ha nincs apuka nem mehet be senki.. ha véletlenül sokan szülnek aznap akkor 2 ágyas szülöszobába kerülsz, oda nem biztos hogy beengedik az apukát, mert csak egy függöny van az ágyak között. van 3 db egy ágyas meg 2 db 2 ágyas szoba.. ha valmi érdekl, kérdezz még, bár nem szültem, de voltam többször a szobán és láttam sok szülést is már.. zsuzsi

2010. júl. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én hétfőn vagy kedden szülök attól függ mikor indítja meg.Kitől kell megkérdezni,hogy a párom bejöhet-e velem?az tuti,hogy nappal fogok szülni.Te mikor fogsz szülni?Van szülésznőd?Nekem csak dokim van a Bárdos.
2010. júl. 9. 18:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!