Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után milyen fájdalom...

Császár után milyen fájdalom csillapítót lehet bevenni?

Figyelt kérdés
Másfél hét és programozottam szülök,homeos bogyókat már beszereztem ,de nem tudom mire számítsak és elég lesz e.Mit lehet ilyenkor bevenni,mit lehet tenni,hogy ne fájjon a fejünk sokáig az érzéstelenítés miatt??
2008. júl. 4. 11:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem nem fájt a fejem,úgy hallottam 12óráig nem szabad mozgatni,akkor nem fog fájni.Egyébként algopirint adtak fájdalomcsillapitónak,én 2napig kaptam.Nem mondom,hogy utánna nem fájt,de ki lehetett birni.
2008. júl. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,nekem 8órát mondtak,hogy addig kell feküdni és nem lehet mozdulni.
2008. júl. 4. 12:09
 3/9 anonim ***** válasza:
Ahol szülni fogsz fognak adni amire szükséged lesz, inj-t majd tabl. is. Nekem se fájt a fejem sőt a vágás sem. Kicsit húzódik, feszül a seb de arra nem kell szedni semmit.
2008. júl. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én csak homeos bogyókat akarok szedni azok sebgyógyulás gyorsításra vannak .
2008. júl. 4. 12:32
 5/9 anonim válasza:
Szia!!Nekem nem fájt a fejem,csak a seb,de az eléggé.Én első éjszaka kaptam infúzióban algopirynt,az nagyon jó volt,nem is éreztem semmi fájdalmat,és aludtam mint a bunda.Szerintem ha esetleg nagyon fájna a vágás,akkor kérj azt,tényleg segít.
2008. júl. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem a fejfájásra algopyrint adtak, meg spinál port,de a fejemre egyik sem használt csak a sebre.

A lényeg ne emelgesd a tarkódat addig amíg fel nem lehet kelned, igyál nagyon sokat napi 4 litert , és hogyha sétálsz ne nézz lefelé.

Nekem ezt mind utólag mondták.

2008. júl. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem spinális érzéstelenítés volt, és utána algopirint kaptam infulzióba, meg injekcióba is. De azt csak a sebre adták. Eztuán az érzéstelenítés után szerintem nem lép fel fejfájás, legalábbis én amint az örzőbe vittek, emelgettem a fejem, hogy lássam a babót, de nem fájt utána.
2008. júl. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is spinálist kaptam 6 óra múlva kellhettem fel,azt mondták csak a fejed ne mozgasd addig.Császár után kaptam infúziót és abba rakták bele az algopirint.Utánna mindig kérdezték kérek-e fájdalomcsillapítót,nem kértem.Túl lehet élni,ha felkelsz húzdd ki magad úgy járj,ne görnyedve mert utánna fájni fog a hátad.nem lesz könnyű de ki lehet bírni
2008. júl. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is homeos bogyókat akartam szedni, de amíg kaptam a méhösszehúzó, meg más hsonló fájdalomcsillapító infúziókat az örzőben nem engedték bevenni. Az infúziót meg ha akarod, ha nem kapni fogod!

Kitartás

2008. júl. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!