Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A debreceni klinikán hány...

A debreceni klinikán hány ágyasak a kórtermek? És hány teremre jut egy fürdőszoba? Milyenek az állapotok?

Figyelt kérdés
2010. júl. 8. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:

vannak négyágyasok és állitólag hatágyasok is. a folyóson szemben a szobákkal van bőven wc kulturált zuhanyzási és wc-zési lehetőséggel. minden tiszta bár az épület lepukkant de azt ha nem nézed nem venni észre. a csecsemőgondozó a folyosó közepén van ahová vizsgálatra kell menni de a neonatológia nagyon messze van a szülöszoba alatt egy emelettel.

összességében a szekrény nagyon gáz de az ágy alatt elfér minimális csomag... nekem pl. a szekrényre volt rátolva az ágyam igy használhatatlan volt. egy kis éjjeliszekrény jár és minden szobában van asztal és székek ahol enni lehet. a folyosón van tv és bár látogatni nem lehet a szobában de sokan megteszik. ahol én voltam ott nem volt pelenkázó a szobákban igy az ágyon kellett öltöztetni és pelenkázni is szóval az gáz mert nagyon kell vigyázni az ágyra. fütenek állandóan fázni nem fogsz...


kérdezz még nyugodtan.

2010. júl. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Több féle van. A legjobbak a fizetősek, de ezek 10 ezerbe kerülnek egy nap. Vannak 2 ágyasak. 2db 2 ágyasra jut 1 tusoló és egy WC. Ezek a 2 szoba között találhatóak. Én iyenben voltam. Tiszta volt, minen nap jöttek takarítani, és nem is voltak rossz állapotban. AZt hiszem vannal még 3 ágyasak és 4 ágyasak is. Van olyan is, amihez nem tartozik külön fürdő, csak a folyosón lévő. Nekem fogadott orvosom volt, és elintézte a 2 ágyasat. Eredetileg fizetősbe akartam menni, de csak várólistára kerültem, Mikor lett volna ott hely, akkor meg már nem mentem át, mert meg votam elégedve a 2 ágyassal is, és legalább volt kihez szólnom.
2010. júl. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hogyha kétágyasba, vagy egyágyasba (fizetősbe) mennék, akkor mikor és kinek kell szólni? Nincs dokim...

Hogy értitek, hogy kulturált körülmények között lehet wc-re menni, és zuhanyozni, de maga az épület lepukkant?

2010. júl. 8. 15:23
 4/7 anonim ***** válasza:

-legyen nálad ennivaló mert embertelen időben van a reggeli -kilenckor - és hatkor keltenek...

-vigyél poharat mert nem adnak a reggelihez csak kancsóban rakják ki az italt v. jönnek és kérdezik hogy mit kérsz...

-a babának minden nap adnak ruhát de te is vihetsz be én a rugijukat használtam az jó... este 10 kor volt fürdetés de az aznap született babákat nem fürdetik aznap. engem felkeltettek.... akkor van a mérés is és nem fürdetheted a babát hanem a személyzet -egy asszony jön -

-a látogatás egész nap van

-van hütő és mikro - folyosón- de tiszta kifogástalan.

-betétet neked adnak de nem vált be vittem tenát

-a babának van egy kiskocsi abban lehet tolni jár egy kis pokróc amit születésekor adnak és végig nálad lehet

a babának asszem 5 libero pelust adnak egy napra - kevés-

2010. júl. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
úgy hogy a falról le van pattogva a festék meg régi a burkolat és úgy összességében nem modern de minden tiszta.
2010. júl. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én fizetősben voltam és az őrzőben szóltam a szülésznőnek, hogy ilyenbe szeretnék menni. Mondta, hogy utána néz van-e üres és visszajött szólni, hogy van és melyikbe kerülök. Amúgy nem naponként 10000 az ára, hanem éjszakánként. Ez azt jelenti, hogy én szombaton kerültem le a szobámba és csütörtökön délután négykor jöttünk el és a csütörtököt már nem számolták. Így 50000 Ft volt a szoba. Mindennel meg voltam elégedve. Ehhez a szobához külön van zuhanyzó és wc. Van a szobában tévé, mikro és hűtő. Mondjuk én tévét nem néztem, örültem ha éltem, de a többi nagyon jó dolog. És még az is jó ebben a szobában, hogy ide a látogatók bejöhetnek és akár egész nap veled lehetnek. Nem kell a gyereket kivinni a folyosóra. 2007-ben amikor én szültem éppen ablakot festettek a folyosón és az újszülött babákkal oda kellett kiülni a huzatba, ha látogatód jött.
2010. júl. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia!Én múlt héten szültem a Klinikán!2 ágyasban voltma,és mindennel meg voltam elégedve!Minden tiszta!A szemetet naponta vagy 3x elviszik,de bármi bajod van azonnal segítenek!Én nagyon meg voltam elégedve!Az épület valóban régi,de nekem nem nagyon volt időm a falak állapotát vizsgálgatni:)))!Császáros voltam,így 5 napot voltunk bent!Nagyon jó volt,hogy tényleg ott van van a szobában a zuhanyzó,wc!Így nem kellett kimenni a folyosóra,nem kellett otthagyni a babát a szobában!Ha bármi kérdésed van nyugodtan írj!!!
2010. júl. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!