Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » XI. kerületi szülész orvosok...

XI. kerületi szülész orvosok neve érdekelne. Linkeltek, vagy írtok nekem listát?

Figyelt kérdés
fogalmam sincs kik vannak ott
2010. júl. 6. 11:20
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Faludi lehet, hogy jó szakember, ebben nem kételkedem, de nem mindenkinek jön be a stílusa. nekem túl nyers a humora.

amikor fönt fekszem a vizsgálóágyon, még panaszom is van és ráérősen fütyörészik, meg mártogatja a teáját... ehhez nem volt idegem. meg egy fórumon olvastam: hogy vajúdott egy nő és valami ilyesmit mond neki: meglepődött, hogy fáj a fájás? és ezen is viccelődik


van aki jól veszi az ilyeneket, én nem ilyen vagyok.

2010. júl. 9. 10:50
 12/18 A kérdező kommentje:

"dr. Faludi Pál is, álmos szemmel megvizsgálta Gyöngyit, megnézte a CTG-t, kiment, aztán, amikor halotta, hogy kiabál kis feleségem, visszajött és megkérdezte, mit jajgat, csak nem fáj a fájás?"


a pontos idézet :)

szóval, szokni kell a stílusát

2010. júl. 9. 10:54
 13/18 anonim ***** válasza:
Nekem segít Faludi dr stílusa...de a barinőmnek nem jött be amit humornak neveztek tőle...szóval ember kérdése, de nagyon jó szakember és nekem kedves :)a Bartókon van a rendelője
2010. júl. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Csak annyit írnék, hogy érdekes, mennyire megoszlanak a vélemények Faludi Pálról. Anyukám nála szült engem meg egy másik babát is(sajnos ő halva született) és ódákat zeng róla a mai napig, hogy ő mennyire kedvelte. Egyszer engem is elvitt hozzá, amikor volt egy fertőzésem, de nekem a hideg rázott tőle, annyira nem bírtam elviselni. Ami azt illeti, szakmailag a legjobbak közt van, de a stílusa, odamondogatós humora számomra valami borzasztó, nyers és tuskó nekem. Anya azt mondta, hogy Faludi ilyen, valaki bírja a stílusát valaki nem. Én nem szülnék nála, szükségem lenne az emberi hangnemre.

24 éves vagyok.

2010. júl. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Ja: Faludi humorát valahogy így kell elképzelni (mondjuk ez jó poén volt). Anya, aki nála szült engem akkor 20 évvel ezelőtt, bevitt a rendelőjébe, mert volt egy kis bajom. ugye Anyát felismerte, üdvözölte, majd Anya elmagyarázta, hogy én a lánya vagyok, akit ő segített a világra. erre rám néz Faludi és csak annyit mondott a bajsza alatt morogva: hát maga nem ekkora volt, amikor született...

:D:D

2010. júl. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Egyik elöző vagyok.Aki szintén nála született és a lányom is nála.. Na hát ezt nálunk is eljátszotta. Pedig nagyon jó doki. (Izlések és pofonok doki terén)
2010. júl. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

szerintem vicces

ezért járok hozzá 20éve majdnem :)

és szültem és szülök is nála

mindnekinek az a jó dr, aki jó neki minden szempontból

2010. júl. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Szia, más már írta, de én is a Dr. Tasi Róbertet ajánlom neked, ha dokit keresel a SZent Imrében. Én is nála szültem mindkét kisfiamat, a kicsit pont 5hete. Nagyon rendes volt először is és másodszor is.

Szülésznőt nem válaszotottunk, mindkétszer ügyeletesnél szültünk, mindkétszer nagyon kedves nőt fogtunk ki.

Szóval - Dr. Tasi egy jó választás- szerintem.

:-)

2010. júl. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!