Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hajnal óta a derekamban érzem...

Hajnal óta a derekamban érzem ezeket a görcsös fájdalmakat. Nem nagyon, de elég kellemetlen. Ez már lehet a szülés jele? 37hetes km

Figyelt kérdés
2010. júl. 2. 08:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Fürödj jo meleg vizben, ha elmulik akkor csak joslofájás,m ha erösödik, akkor csomagolj:)
2010. júl. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia..anno nekem is ezt mondta a védőnő..engedjek egy kád meleg vizet..feküdjek bele negyed órára..ha utána elmúlnak a görcsök és a fájdalom akkor csak jóslófájások voltak..ha nem múlik akkor közeleg az idő.
2010. júl. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
már megfürödtem,de se jobb se rosszabb nem lett.ha fekszek nem fáj.akkor most mi van?
2010. júl. 2. 08:52
 4/7 ltimea ***** válasza:

Szia!

Ha jön az igazi fájás nem lesz jobb ha lefekszel sem. Olyankor nem jó se ülve se fekve se állva, sem lefürödve.... szóval sehogy. Gyors és zökenőmentes szülést kivánok!

2010. júl. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

amikor beindúl a szülés akkor nagyon gyengék a fájások

nekem is így indult be a szűlés

majd írj h mi van veletek

szorítok nektek és könyü szülést

2010. júl. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok

én ügy tudom h nem szabad bele ülni meleg vízbe mert h elfolyhat a magzatvíz

2010. júl. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
még egyben vagyunk:)a meleg vízet a szülésznő is mondta,mert ha igazi fájás akkor azt nem mulasztja el,de a jóslót igen!mondjuk 30fokba melegvíz?:))
2010. júl. 4. 10:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!