Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Jövő héten hétfőn leszek 40...

Jövő héten hétfőn leszek 40 hetes terhes. Akkora vagyok kiírva. Megindíthatják a szülést vagy még várni fognak vele?

Figyelt kérdés
2010. jún. 28. 13:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

szia

az attól függ ha nincs semmi gond, nem indítanak legalábbis nekem én 40 héttől kezdőden ugye (terminustól) naponta NST, AMNIOSZKÓPIA

bár nálam vondok voltak rákellett segíteni a szülésre, mert zárva voltam még a 40 + 4 napon is..

aztán 5 én segítséggel megszültem

ez kórház függő de szerintem nem csinálnak semmit

hivatalosan a 42 dik hétig várnak ha ddig sem jön a baba.,

akkor indítanak szülést

REMÉLEM VELED MINDEN OKÉ LESZ ÉS NEM VÁRAT MAGÁRA A BABÓCA

2010. jún. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A szülést akkor indíthatják meg, ha te azt engeded!! Ha a babóca jól van odabenn, elég a magzatvíz, jó a lepény átáramlása, te is jól vagy, akkor semmi ok az indításra. Ha gond lenne, az persze más kérdés, de a döntés mindig a tiéd!! Szép szülést neked!
2010. jún. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Az attól függ majd, hogy mit mutatnak a műszerek.. :) Baba szívhangja, lepény érettsége, méhszáj állapota, stb. Barátnőm elmúlt 41 hetes, mikor megindíották neki.
2010. jún. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Eddig én is teljesen zárt vagyok,de már nagyon nem érzem jól magam.Mindenem fáj,hátam,lábaim,hasam és a szemérem csontom is amitől sírni tudnék.Szeretném,ha kedden megindítanák,de nem merem kérni.Nekem is jó lenne már és a páromnak az lenne a névnapi ajándéka is.A babókánk jól van hála az égenk.
2010. jún. 28. 13:29
 5/13 anonim ***** válasza:

Próbáljátok meg a málnalevél teát inni, én azt iszom kb 1 hete és azóta vagyok nyitva egy ujjnyira, addig én is teljesen zárt voltam. Nem tudom, hogy attól van-e, de nem drága egy próbát megér, és gyógytea baj sem lehet belőle:)

36. héttől lehet inni

2010. jún. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát ha megvan az esély arra,hogy segít akkor lehet megpróbálom.Köszike.
2010. jún. 28. 13:35
 7/13 anonim ***** válasza:

A homeopátiás szerek közül segít a Caulophyllum és a Cimicifuga. Érlelik a méhszájat.

Sokaknál beválik a szeretkezés - a spermiumok prosztaglandint tartalmaznak, ami szintén méhszájérlelő hatású, az orgazmus pedig méhösszehúzódásokat okoz. Próbáljátok ki!

2010. jún. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát,ha nem marad más akkor hajrázunk a párommal egy kicsit!:)
2010. jún. 28. 13:49
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha a babanak nincs baja (NST), akkor varnak vele 10-14 napot. Meg van idod. Egyel granatalmat, fozz gyomberrel, de csak mertekkel. Ezek serkentik az oxitocin termeszetes kepzodeset. 40. het utan egy kiados szex is beindithatja a szulest (ha a parod ejakulal benned), a sperma tartalmazza a prostaglandins nevu hormont, amit a muvi szulesindito zsele is tartalmaz. De csak nyugi, a gyermeked tudja mikor kell indulnia... Kellemes elmenyeket, jo babazast kivanok.
2010. jún. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem nem indították be, csak a 42 hét elején. Teljesen zárva voltam én is még utolsó nap is, de az nst-n minden oké volt, így minden nap vizsgálatra jártam. Rettenetes volt, de az eredmény megért!

Én ittam málnalevél teát, szedtem homeos bogyót, szexeltünk, végig takarítottam a lakást, lépcsőztem, de seemi nem segített.


Kitartás Neked!

2010. jún. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!