Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mostmár nagyon félek. Mit...

Mostmár nagyon félek. Mit tegyek? 36hetes km.

Figyelt kérdés
2010. jún. 25. 09:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia a szüléstöl félsz? én is 36 hetes vagyok, én valamiért nem. inkább attol hogy meddig fog tartani? mikorra vagy kiirva?
2010. jún. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2010. jún. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia

Gondolom a szüléstől félsz,ezzel én is így voltam bár nem kellett volna.Nagyon sok történetet lehet hallani szülésekről van akinek nehezen van akinek könnyen ment.

Én nagyon nem bírtam semmilyen fájdalamat még egy vérvételt sem bírtam ki rosszullét nélkül:(( Aztán eljött a szülés napja amikor elkezdődtek a fájások nagyon megijedtem bár akkor még nem is fájt annyira(mint a vajúdás előrehaladtával) csak izgultam hogyan tovább,bementünk a kórházba közben telefonáltam az orvosomnak mire odaértünk Ő is odaért onnantól kezdve megnyugodtam mert mindent elmondott hogy mi hogyan fog zajlani,és egész jól viseltem a vajúdást pedig nem volt azért könnyű .12 órát vajudtam,és 2005.12.30-án 14:50 kor megszületett az én óriás bébim 4300 grammal és 55 cenitvel.Hidd el hogy amikor először ráteszik a hasadra és meglátod minden fájdalamat el felejtesz.(ebben én nem hittem pedig mondták egy páran)Vajúdás közben néha mondtam a páromnak hogy többet nem szeretnék szülni de amikor megláttam a kislányomat utánna azt mondtam hogy akár most is végig csinálnám mégegyszer mert ez a világ legnagyobb csodája:))Remélem tudtam segíteni de ha bármi kérdésed van a szüléssel kapcsolatban szívesen válaszolok

2010. jún. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

36 hetesen már én is nagyon féltem. Folyton a szülésen filóztam. Azzal keltem, feküdtem:-( Nem tudsz mit tenni. Ilyenkor ez normális.

2 hónapos kisfiú anyukája

2010. jún. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!