Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 2,5 hetes babámat szeretném...

2,5 hetes babámat szeretném levegőztetni mostmár. Eddig szellőztettem a szobában amikor aludt. Meddig tehetem ki babakocsiba először?

Figyelt kérdés
2010. szept. 5. 13:49
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Fél órára,jóóól bebugyolálva :) textilpelust is tegyél a babakocsira,hogy be ne fújjon a levegő.
2010. szept. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szélárnyékba tedd, de ne napra fél órára , aztán majd fokozatosan növelheted napról napra.

Nagyon figyelj arra, hogy ne öltöztesd túl és hogy kapjon rendesen levegőt, ne takard el előle!

2010. szept. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindkét gyerekem ilyenkor született (csak nem idén :o) Én ahogy hazajöttünk a kórházból, kint altattam őket babakocsiban (leállítva) az erkélyen, amíg csak nem ment 5 fok alá a hőmérséklet (és persze esőben sem).

Se túl hideg, de túl meleg, se szeles ne legyen, ahogy már írták, és akkor akármennyit kint lehet.

Ha az orrát megtapogatod, és az kellemesen meleg, akkor nem fázik, ha a tarkója izzadt (esetleg az egész feje), akkor melege van...

2010. szept. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

én október végén már 2 órát sétáltam kint a 2 hetes kisfiammal és ez az időtartam attól fogva csak nőtt. Nyugodtan kiviheted, csak sűrűn nézz rá, hogy jól érzi-e magát.

ha baja van nem fog tudni jól aludni

2010. szept. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én tavaly ilyenkor az 1 hetes lányommal simán elvittem a nagyobbikat játszótérre, ami azért nem 10 perc kintlét.

Szerinted mi baja lehet a babádnak egy kis friss levegőtől? Nem mínuszok vannak, hanem a lehető legideálisabb, se túl meleg, se túl hideg idő. Berakod a kocsiba, oldalról védve van,felhajtod a kupolát, és kész is.

Felesleges a pelenka, meg ilyenek. Nem cukorból vannak a babák! :)

2010. szept. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagy szélben meg zuhogó esőben ne nagyon vidd ki. Amúgy bár mennyi időt kint lehettek.
2010. szept. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én babám júniusban született és ahogy haza hoztuk mi már sétáltunk vele babakocsiban minden nap. Jobban szerette kint a frissebb levegőt mint a szobában a kánikulát.
2010. szept. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!