Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » II. sz. Szuleszeti klinikan...

II. sz. Szuleszeti klinikan Budapesten a Rooming in-es szobakban hanyan vannak?

Figyelt kérdés
2018. szept. 7. 20:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Van ahol egyedul vagy. Szerintem csak egyes szobak vannak. De a tobbi ilyen szobaval ellentetben amiket lattam mas korhazakban szornyu. Az II-es noin levo sima szobak jobbak.
2018. szept. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Van 1 agyas 10/éj, 2 agyas 5 ezer/éj, iletve 3-5 ágyasig. A tulipános részleg nagyon gáz oda ne menj. Kerd külön h bárhová csak oda ne. Lepukkant.

Én 1 ágyasban voltam, klíma, hűtő, apa végig ott lehetett kivéve éjjel.

2018. szept. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.

Es az egy vagy ket agyas meg mindig ennyi? Mert lattam egy cikkez irtak,hogy 10 ezer de 2011-es cikk volt.

Legutobb azt hallottam 5-6 anya plusz baba es ez valahogy kiverte nalam a biztositekot 😶😶

2018. szept. 7. 22:29
 4/11 anonim ***** válasza:

En is azt hittem milyen rossz lesz ennyien, de abszolut nem, es a kornyezet is normalis.

Baratnom is ott szult egy agyasba volt de ot a nogyogyaszatra tettek.. ultra gaz volt a szoba...orultem hogy nem fizettem azert...

nem tudom hol van huto meg klima. Az melyik resze?

2018. szept. 8. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát én a 215ben voltam a fő épületen fel lifttel és az aulából balra. Ahol az átjáró van a nőgyogyira. Az ágy is irányítós volt, nekem megérte. De inkább az h mindenki akkor jött és ment mikor akart és nem zavartunk mást meg minket se zavartak
2018. szept. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ja annnyi még h 5 hónapja volt szóval aktuális infjk kb :)
2018. szept. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a valaszokat! Es ha ilyen egy szemelyes szobat szeretnek,akkor kivel kell beszelni? Szuleszno?
2018. szept. 8. 09:05
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen, vele! Nekem mondjuk nem volt, császár után mikor felébredtem egyből jeleztem az őrzőben a lányoknak. Nagyon kedvesek voltak, egyből telefonáltak -fé amúgy úgy tudom ja van fogadott szülésznőd akkor ez az ő dolga (vagyis szívességből megteszik)
2018. szept. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
*de és *ha. Bocsi csak a teló autocorrectje szörnyű
2018. szept. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hu nagyon koszonom az infokat. Nincs fogadottam de ha ezen mulik a szoba szerzek 😄😄😄 Nyilvan nem pihenni megy be az ember de azert az,hogy pl 5 masikkal es az 5 ujszulottjukkel legyek egybe zarva ki tudja meddig na az szerintem nem embernek valo es ismerosom,aki most fogadott szulesznot ezt az infot kapta. 4-6 no plusz baba/szoba. Akkor inkabb fizetek az 1 agyasert vagy 2 agyast sem banom,de ahol 4-6 pici van ott aztan tenyleg lehet valami 😕 Lehet pont az enyem lesz,aki 24 orabol 24et uvolt nem arrol van szo,de sima korteremben is durva szerintem ennyi embert elhelyezni...
2018. szept. 8. 20:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!