Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha 38+osan zárt a méhszaj...

Ha 38+osan zárt a méhszaj teljesen. (3000) akkor ne számítsak mostanában szülésre?

Figyelt kérdés
Szeretnék szülni már, legalábbis 40.hét előtt. Tudom ez nem kívánságműsor, de van rá esély, vagy mivel segíthetek rá, teljesen zártan?
2018. aug. 24. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Én 2210-el mentem szülni 38+3 hetesen.
2018. aug. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nincs teljes összefüggés

Enyhén nyílt mèhszájjal is sok hetet ki lehet húzni


Nekem 2 nappal a szülés előtt 40+4 nél is zárt volt teljesen..4 óa alatt kitágultam teljesen

2018. aug. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szülés előtt pár nappal vizsgáltak, teljesen zárt voltam.

38+4-en burokrepedéssel indult a szülésem.

2018. aug. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szülés előtt szintén vizsgáltak, 3000 érték, ez volt csütörtökön, kedden már a kezemben fogtam a babát :) 38+5 hétre
2018. aug. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bocsánat, az lemaradt, hogy ha minden okés a terhességeddel, nekem a szülésznőm sok sok sok szexet ajánlott :D illetve sétálás
2018. aug. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Totál zárt voltam még 8 órával azután is, hogy elfolyt a magzatvíz 39+2-őn. Sokféle forgatókönyv lehet.
2018. aug. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

En akkor is teljesen zart voltam, amikor elfolyt a magzatviz (de fajasom nem volt az rlso 2-3 oraban). Epp akkor voltam 39 hetes.

De ejfelkor folyt el a viz, kb 3-tol jottek a fajasok es reggel

7 elott szuletett meg a fiam. Rasegites nelkul ment az egesz.

A masik gyerekkel pedig felidotol nyilt a mehszaj, 30 hetesen 2 ujjnyira volt, 39 hetesen 3 ujjnyira volt nyitva.

Vegul kozel egy hettel kesobb ugy inditottak meg, mert mar annyira nyiltam fajas nelkul, hogy nemmertek elengedni.


Mint lathatod nekem semmit nem jelzett elore ez a mehszaj dolog.

2018. aug. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Este 7-kor zárt voltam teljesen. Hajnali 4-re meglett a babánk, 30 perc alatt kitágultam. Semmit nem jelent, hogy most éppen mennyire vagy zárt:).
2018. aug. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!