Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Veszprémben fogok szülni 3-4...

Veszprémben fogok szülni 3-4 hét múlva, de nem fogadtam dokit. Mire számítsak? Az apuka mindenképp bejöhet? Érdemes lenne mostanában benéznem a szülészetre? Adnak felvilágosítást, ha körül akarok nézni, vagy ne erőltessem?

Figyelt kérdés
2008. aug. 26. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen apuka bemehet...De Tatabányán kéthónapja szült a sógornőm neki sem volt fogadott orvosa vele kiba×ott bunkók voltak az orvosok. de remélem veled nem így lesz.
2008. aug. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Ne aggódj,én máma jöttem ki a Veszprémi kórházból,igaz még nem szülés miatt de gondok vannak a terhességemmel.Nekem az a véleményem,hogy mindenki nagyon kedves a szülészeten is meg a nőgyógyászati osztályon is.Sajnos mind két helyen voltam.Nem kell félned nincs mitől,bármit kérdést feltehetsz majd nekik szívesen válaszolnak,és segítenek neked.Én bármit kérdeztem a szülőszobán a szűlésznőtől mindenre szívesen válaszolt,és az orvosok is kedvesek voltak,és segítettek.Egy fólytába nézték babámat a szülőszobán nst-én.Most vagyok a 32 hétben,és párhét,és császároznak.Egy doki nem jöttbe a Jósa doktor,valahogy nem szimpi,furcsa egy pasi,de a többi tök rendi.Szóval ne félj nincs mitől,ja és nincs fógadott dokim.
2008. aug. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is Veszprémben fogok szülni, remélem 1-2 napon belül. Én vegyes véleményeket hallottam, volt, aki dicsérte, volt, aki szidta. Én rákérdeztem, hogy bejöhet-e az apuka. Azt mondták, hogy igen, de csak akkor engedik be, ha már vagy 5 percesek a fájások, vagy 5 cm-es a tágulás. Egyébként nekem a Jósa a dokim (persze csak a terhesgondozásra járok hozzá, a szülésre őt sem lehetett megfogadni) és velem nagyon rendes volt végig, imádom! :)

Egyedül a súlynövekedés a mániája, de mivel 8 kg-t híztam, így engem nem piszkált.

Szerintem nyugodtan benézhetsz, és kérhetsz felvilágosítást, biztos fognak segíteni. Könnyű szülést kívánok (és magamnak is :-))

2008. aug. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor be fogok nézni a szülészetre...
2008. aug. 27. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!