Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés Veszprémben?

Császármetszés Veszprémben?

Figyelt kérdés
Kiderült, hogy második fiamat császárral kell megszülnöm, de nem tudom mi ennek a menete a veszprémi kórházban! Minden érdekel, annyit tudok, hogy Apa nem lehet bent műtétnél de után ő megkaphatja a babát! Ilyenkor is együtt lehetünk 3-an az őrzőben vagy én már nem találkozom Apával? Mennyire tud majd az ember mozogni a műtét után, mikor múlik el az érzéstelenítő hatása? Tehát pl ki tudok venni vmit a csomagomból vagy mozdulatlanul kell feküdni? Tudom hülye kérdés de engem érdekel... Aki itt szült császárral írja meg a tapasztalatait... Köszönöm!
2011. szept. 29. 06:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én igaz nem császárral szültem de itt szültem a veszprémi kórházban 3 hónapja és akkor is volt pár császáros.Amit tudok,hogy apa nem lehet bent a műtőben de utána megkapja pici babát.Műtét után kivezetnek belőled egy csövet aminek a végén egy kis üveg van amibe a maradék váladék távozik amíg bent vagy azzal kell majd lenned és nem 3 hanem 4 nap után engednek haza.

Ne haragudj,hogy csak ennyit tudtam segíteni de azért talán a semminél több.

2011. szept. 29. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. szept. 29. 07:10
 3/4 anonim válasza:
100%

Szia!

Én Veszprémben szültem császáral, igaz koraszülött volt, de gondolom hasonló a helyzet. Amikor kivették a kisbabát

megmutatták az apukának, de ehhez az kell, hogy bemenjen a szülőszobába. A műtét után mikor kitoltak tudtunk váltani 1-2 szót, mert megvárt. Utána viszont nem lehet veled, mert kb 12 órára örzőbe visznek, ahol nem tudsz felkelni, sőt mozogni sem, hiszen nem mozog a lábad az érzéstelenítőtől amit a gerincedbe kapsz. Tesznek egy nehéz homokzsákot a hasadra, és infulsió folyik. Szigorúan felkeltenek, és elsétáltatnak a majdani szobádba.

2011. okt. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. okt. 1. 16:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!