Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan kell majd öltöztetni...

Hogyan kell majd öltöztetni az újszülött babát, ha novemberben születik?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy kell rá body, harisnya vagy kisnadrág, esetleg rúgdalózó. Zokni kell? Felűre kell még 1 réteg, vagy egy body elég lesz? Sapi is kell...azt tudom!:-)
2008. okt. 29. 12:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem buta kérdés ,miért lenne az!Zoknit én még nyáron is adtam rá.De te kintre gond. v bentre?
2008. okt. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bentre...és kintre is....:-)
2008. okt. 29. 12:59
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
Hát bent gondolom ugyius jó meleg lesz.Akkor kb.ahogy te öltözöl mondjuk 1 réteggel több.Kintre pedig télikabát,vastag sapi,harisnya,meg van olyan egyeruci vastag csak nem tudom,h van e pici számban.Amugy meg érezni fogod TE!ÜDV SZINTIA
2008. okt. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :-)
2008. okt. 29. 16:49
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia. Benn elég a hosszú ujjú body és hosszú ujjú rugdalózó. Zokni csak akkor kell, ha nincs lábfeje a ruginak. Ha úgy gondolod, hogy hűvös van, akkor még egy kis pulcsit adhatsz rá. Ha kiviszed akkor kezes-lábast adj rá, sapkával és kesztyűvel. Ha esetleg a kezes-lábas is olyan aminek nincs lábfeje adj rá egy kis tutyit.(puha cipőcske).

A babakocsiba takard be egy vastag pléddel, és gondolom van a mózesnek teteje vagy lábzsák része, azt még tedd rá. De ha nagyon melege van egy réteggel kevesebb kell, mert azt se szeretik,ha nagyon be vannak öltöztetve.

Üdv, 3 hónapos kislány anyukája

2008. okt. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!