Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen a Veszprém-i kórház...

Milyen a Veszprém-i kórház szülészete? Tényleg lehet már 3 dokinál szülni?

Figyelt kérdés

Konkrétan Tallai Zsolt érdekelne...



Első gyermekem Komáromban született, a második (tervezés alatt:)) Veszprémben fog születni.


2008. okt. 27. 15:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Én 5 hete szültem Veszprémben és meg voltam elégedve az ellátással. 3 dokit lehet felfogadni, de én nem fogadtam, mert egyik sem volt szimpi, így az épp ügyeleteshez kerültem (akit fogadni nem lehetett volna). Simán levezette így is a szülést, nem volt semmi gond.


Zircen Tallaihoz jártam terhesgondozása, és volt egy érdekes eset: Már bent voltam a vizsgálóban, amikor az aszisztens közölte, hogy most csak pár perce van a doktor úrnak, mert veszprémben van egy éppen szülő nője, oda kell érnie, de előbb be kell fejeznie a rendelést... Közben még tele volt a váró. Hát tutira nem ért oda. Ebből azt akarom kihozni, hogy lehet, hogy felfogadod, aztán oda sem ér a szülésedre, ha épp úgy alakul.


Külön szeretném kiemelni, hogy a csecsemős nővérek tündérek a kórházban, nagyon segítőkészek, kedvesek, éjjel is akár be lehetett menni, ha bármi volt. A szobatársamnak fél éjszaka maszírozták a gyulladt mellét. Le a kalappal előttük.


Sok sikert a szüléshez!

2008. okt. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!